پیست اسکی تاریک دره همدان

بازدید : 738 بار
پیست اسکی,پیست اسکی تاریک دره,پیست اسکی چمن تاریک دره
تاریخچه : پیست اسکی چمن تاریک دره همدان به عنوان یکی از پیست های بین المللی کشور محسوب می شود و دارای طول برابر یک هزار و ششصد متر می باشد. این پیست یکی از زیر ساخت های اصلی ورزش های زمستانی استان همدان به شمار می رود.
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 2 امتیاز : 5]

پیست اسکی تاریک دره پس از پیست های شمشک و دیزین به عنوان منحصربفردترین و سومین پیست اسکی در تمام کشور مطرح است. این پیست دارای چشم انداز بکر طبیعت کوهستان، محیطی مناسب برای پرداختن به اسکی و دیگر ورزش های زمستانی می باشد. نزدیک به دو کیلومتر از مسیر پیست اسکی همدان را می توان از طریق دستگاه بالابر با ظرفیت بیش از یکصد نفر طی نمود.

پیست اسکی چمن تاریک دره همدان,پیست اسکی روی چمن همدان,پیست اسکی همدان

پیست تاریک دره شامل پناهگاه و مهمانسرا با زیر بنای 550 متر مربع، رستوران، مدرسه اسکی، خوابگاه و تاسیسات برق اضطراری می باشد. تله سیژ مجموعه پیست اسکی دارای 100 صندلی با طول خط 1600 متر مربع است. این پیست اسکی با تامین 150 ست اسکی اقدام به ارائه خدمات به علاقه مندان به ورزش مفرح اسکی می کند  و افراد کمتر از 15 سال با آموزش رایگان، اسکی را فرا می گیرند. وسعت پیست اسکی تاریک دره با راه اندازی دستگاه تله سیژ به 50 هکتار رسیده است.

پیست چمن,پیست چمن همدان

پست اسکی روی چمن تاریک دره همدان:

در فصول بهار و تابستان همدان و با توجه به هوای مطلوب اش، پیست چمن تاریک دره اخیرا به مجموعه اضافه شده که دارای مساحت 5000 متر مربع است. پیست اسکی روی چمن همدان شامل یک دستگاه تله اسکی و مجهز به 50 صندلی می باشد. امکانات ایجاد شده در مجموعه پیست اسکی تاریک دره همدان باعث شده تا این مجموعه برای برگزاری مسابقات اسکی چمن در فصل تابستان در کشور مورد توجه فدراسیون واقع شود.

آدرس : همدان - شهر همدان، جنوب غربی گنجنامه همدان
فاصله زمانی تا همدان 19 دقیقه بدون ترافیک
فاصله مکانی تا مرکز همدان 10 کیلومتر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *