مرکز خرید کارون اهواز

بازدید : 889 بار
آدرس مرکز خرید کارون,پاساژ کارون اهواز,عکس مرکز خرید کارون اهواز
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 2 امتیاز : 5]

مرکز خرید کارون در خوزستان و در شهر اهواز واقع شده است. این مرکز خرید به عنوان بزرگترین و پر مخاطب ترین مرکز خرید سال 95 انتخاب گردید. سهولت در امر رفت و آمد باعث شده تا این مجموعه جزو شلوغ ترین و پر مخاطب ترین مراکز و بازار های اهواز باشد.

مجتمع تجاری کارون اهواز با دارا بودن فروشگاه های متنوع و زیاد می تواند هر سلیقه ای را از خود راضی نگه دارید. در کنار تعدد فروشگاه ها، قیمت های مناسب این مجتمع باعث شده تا خریداران از خرید خود خوشنود باشند و آن را به دیگران نیز پیشنهاد کنند.

مجتمع تجاری اداری کارون,مجتمع تجاری کارون اهواز,مجتمع تجاری کارون در اهواز

مجتمع تجاری اداری کارون در 5 طبقه در خیابان سلمان فارسی احداث شده است. این مجتمع چند عملکردی دارای بخش های اداری، تجاری و خدماتی می باشد. بخش اداری مجموعه در سه طبقه و بخش تجاری آن در دو طبقه تعریف شده است. طبقات اداری این مرکز بیشتر بخش بهداشتی-درمانی را به خود اختصاص داده اند.

پاساژ کارون اهواز مرکز مناسبی برای خرید اجناسی از جمله کیف، کفش، پوشاک بانوان، پوشاک آقایان، محصولات آرایشی و بهداشتی، روسری و … می باشد. در کنار اجناس نام برده شده کالاهایی اعم از زیورآلات، صرافی، اسباب بازی و سیسمونی نیز موجود می باشد.

مرکز خرید کارون

مجتمع تجاری کارون در اهواز یک استراتژی فروش را پیاده سازی کرده است، بر خلاف بازار های قدیم تجمع یک کالای خاص را در یک طبقه نمی بینید اما این پراکندگی باعث می شود تا خریداران به تمام پاساژ سر بزنند و در حین خرید یک کالا به سراغ اجناس دیگر نیز بروند، بعلاوه مقایسه ی اجناس را با کمی مکث می توانند انجام دهند و این امر به تسهیل خرید آنها کمک می کند. تنوع فروشگاه ها در بازار کارون موجب می شود تا تمامی افراد در سنین و سلایق گوناگون از این پاساژ خریداری کنند.

شماره تماس این مجموعه :

2922916 – 061

09168165108

آدرس : اهواز، خیابان سلمان فارسی، جنب ایستگاه مترو نادری غربی، مرکز خرید کارون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *