051-36040039
mobile 1

بازار موبایل اصفهان

2759 ۱۳۹۵/۰۴/۲۴
[تعداد: 6    میانگین: 5/5]

بازار موبایل اصفهان یکی از بازار های لوکس، شیک و بزرگ در شاخه ی تلفن همراه بحساب می آید که می توان به آن در این زمینه اعتماد کرد. اکثر ما عادت داریم برای خرید از بازار های مختلف و فروشگاه های موبایل متفاوتی پرس و جو کنیم تا خرید بهتری داشته باشیم و گاهی تنها ملاک سنجش برای ما قیمت است در صورتی که با توجه به جنس های تقلبی در بازار باید به گارانتی و خدمات پس از فروش یک کالا دقت داشته باشیم. یکی از ویژگی های فروشگاه های بازار موبایل اصفهان، خدمات پس از فروش و کیفیت اجناس موجود در پاساژ است.

معرفی اولیه

آدرس بازار موبایل اصفهان,بازار اصفهان,بازار بزرگ موبایل اصفهان

مجتمع تجاری موبایل اصفهان در 7 طبقه با هدف ایجاد مرکز تخصصی موبایل ساخته شده است. این بازار به سه بخش نمایشگاه دائم، واحد های تجاری ثابت و خدمات پس از فروش تقسیم می شود. بجز نمایشگاه دائم خود، حدود 100 واحد فعال دارد که زمینه موبایل به صورت تخصصی فعالیت می کنند. در طبقه همکف هنگام ورود با نمایشگاه دائم این مجموعه روبرو می شوید و در 5 طبقه روی آن واحد های تجاری - اداری می باشند، در طبقه منفی یک واحد های خدمات پس از فروش مجموعه مشغول فعالیت هستند.

بخش فروش

پاساژ موبایل اصفهان,عکس بازار موبایل اصفهان,فروشگاه موبایل اصفهان

پاساژ موبایل اصفهان پر طرفدار ترین مجموعه ی موبایل اصفهان است که فروشگاه های آن در زمینه خرید و فروش موبایل و تبلت، خرید و فروش سیم کارت، گارانتی های موبایل، لوازم جانبی موبایل و نرم افزار های موبایل مشغول به فعالیت هستند. برند های متفاوت و متنوعی در این بازار به چشم می خورد که برخی از آن ها از جمله هوآوی، سونی، اچ تی سی، سامسونگ و اپل در نمایشگاه دائم آن گوشی را به صورت روشن در اختیار افراد قرار می دهند. در طبقات هم برند های معروف در تمام مغازه وجود دارد.

بخش خدمات

مجتمع تجاری موبایل اصفهان

بازار بزرگ موبایل اصفهان خدمات رفاهی متداول در هر مجتمعی را در اختیار خریداران و شهروندان می گذارد از جمله : کافی شاپ، آسانسور های نفر بر، سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایش و گرمایش بروز و ... .  برای رفاه حال بیشتر خریداران در واحد های تجاری دستگاه کارت خوان گذاشته شده است.

آدرس بازار موبایل اصفهان : زاینده رود، پل فردوسی، ابتدای خیابان فردوسی

شماره تماس این مجموعه : 32234000 / 32242600 / 32240224-031

 

نظر خود را به این مطلب بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد ؛ بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند