051-36040039
pars-khalij 2

مرکز خرید پارس خلیج کیش

1824 ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
[تعداد: 3    میانگین: 3.7/5]

بازار پارس خلیج، واقع در شمال غربی جزیره کیش است. این مرکز خرید در سال 1370 و در زمینی به مساحت 12,721 متر مربع در یک طبقه احداث گردید. این بازار 153 واحد تجاری فعال دارد که زمینه ی فعالیت آن ها شامل پوشاک، کیف و کفش، عینک، ساعت، لوازم بهداشتی و آرایشی، اسباب بازی، موبایل و تجهیزات رایانه ای، لوازم منزل، لوازم آشپزخانه، مواد غذایی و خرازی و … می شود.

بخش خدماتی و رفاهی

pars-khalij 6

سایر خدمات این مرکز خرید از جمله صرافی، خدمات مسافرتی، مشاورین املاک، کافی نت می باشد که برای راحتی حال مسافران و خریداران در نظر گرفته شده است. مرکز خرید پارس خلیج، در نزدیکی بازار عرب ها قرار دارد. مجموعه تجاری پارس خلیج کیش دارای دو رستوران و دو کافه سنتی، با غذاهای ایرانی و سنتی می باشد. هتل های نزدیک به این مرکز، هتل دیدار و هتل خاتم هستند.

طراحی معماری

pars-khalij 5

از ویژگی های بارز این مجموعه، طراحی بازار است که به شیوه ی سنتی و همساز با شرایط اقلیمی جزیره کیش طراحی شده است. از جمله این ویژگی ها می توان به حیاط مرکزی، ارتفاع کوتاه بازار ( یک طبقه)، راسته بازارچه ها،فضای سبز از گیاهان مخصوص جزیره و پنجره های هواگیر برای تهویه هوا در فضای داخلی بازار اشاره کرد. دسترسی های این مرکز خرید از چهار طرف بوده و امکان ورود برای افراد پیاده را آسان کرده است. همچنین سواره رو این پاساژ، گرداگرد آن چرخش دارد و قسمت پارکینگ آن در جلوی درب اصلی تعبیه شده است.

راهنمای خرید

pars-khalij 1

در پارس خلیج کیش می توان قیمت های بسیار مناسب و ارزانی را نسبت به سایر مراکز خرید جزیره مشاهده کرد. با توجه به دور بودن از قسمت سیاحتی و تجاری جزیره کیش یکی از دلایل مورد توجه قرار گرفتن این مرکز، ارزانی اجناس و تنوع کالا های آن و قرار گرفتن در کنار سواحل پارک و اسکله میرمنها است.

آدرس بازار پارس خلیج : کیش، خیابان میرمهنا، مرکز خرید پارس خلیج کیش

نظر خود را به این مطلب بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد ؛ بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند