مجتمع تجاری اکسین مشهد

بازدید : 1154 بار
اکسین مشهد,برج اکسین مشهد,پاساژ اکسین مشهد
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 3 امتیاز : 2.3]

مجتمع اکسین مشهد یکی دیگر از مراکز خرید زیبا و مدرن در مشهد می باشد. این مرکز خرید در موقعیت بسیار عالی قرار گرفته است و به همین سبب از مخاطبان زیادی برخوردار می شود. درب اصلی مجتمع تجاری اکسین نبش چهار راه قرار گرفته است. تجمع و رفت و آمد مراجعه کنندگان توسط رمپ و پله های متعدد برقی انجام می گیرد. روح فعال و سرزنده مجتمع اکسین در منظر عابرین قرار دارد.

ویژگی های معماری مجتمع اکسین مشهد

پروژه اکسین مشهد,مجتمع اکسین مشهد,مجتمع تجاری اکسین

در مجتمع تجاری اکسین (oxin) کل طبقات دارای نور و تهویه بسیار عالی می باشد. سه دستگاه آسانسور زیبای نفربر در ضلع جنوب غربی و نیز دو دستگاه آسانسور پانوراما و ده عدد پله برقی در داخل مجتمع، وظیفه انتقال مستقیم مراجعه کنندگان به طبقات بالای مجتمع را بر عهده دارند.

معماری به کار رفته نمایی مدرن و زیبایی از مجتمع در اختیار عموم قرار داده شده است. خطوط مورب و کشیده در ترکیب نمای مجتمع تجاری اکسین مشهد حس یکپارچگی و شکوه را در مخاطب ایجاد میکند.

مشخصات کامل برج اکسین مشهد

مجتمع تجاری اکسین در مشهد,مجتمع تجاری اکسین مشهد,مرکز خرید مشهد

پروژه اکسین مشهد با 24000 مترمربع زیربنا در ده طبقه (با احتساب 3 طبقه پارکینگ) طراحی و اجرا شده است. این مرکزخرید با ارتفاع 55 متر در زمینی به مساحت ۲۵۶۵ مترمربع قرار گرفته و دارای 400 واحد تجاری می باشد.

برج اکسین شامل طبقات مختلف به شرح زیر می باشد :

 • بخش رفاهی
 • بخش تجاری
 • بخش تشریفات
 • بخش خدماتی

راهنمای طبقات و خدمات رفاهی مجتمع تجاری اکسین

اکسین مشهد,برج اکسین مشهد,پاساژ اکسین مشهد

 • طبقه ۲-،۳-،۴- : ۷۵۰۰ متر پارکینگ هوشمند
 • طبقه ۱-:  بورس طلا و جواهر
 • طبقه همکف: برندها و مارک های معتبر- بانک
 • طبقه اول: هایپر مارکت با استانداردهای اروپا
 • طبقه دوم: لوازم خانگی، موبایل، صوت و تصویر
 • طبقه سوم: پوشاک، لوازم عروس و داماد، آرایشی
 • طبقه چهارم: فست فود، کافی شاپ
 • طبقه پنجم: تالار و رستوران

امکانات مجتمع تجاری اکسین مشهد

اکسین مشهد,برج اکسین مشهد,پاساژ اکسین مشهد

شهرک غرب مشهد (قاسم آباد) با جمعیتی در حدود 600 هزار نفر، جذابیت بسیار زیادی را برای سازندگان پروژه های تجاری ایجاد نموده است این منطقه در حال حاضر دارای مدرن ترین معماری شهری در مشهد می باشد. واقع شدن دانشگاه آزاد اسلامی با حدود 30 هزار دانشجو و دستگاه های غیرانتفاعی دیگر، وجود بزرگترین پارک آبی خاورمیانه (موجهای آبی) و احداث دومین مجموعه آبی تفریحی دیگر در نزدیکی چهار راه مخابرات، احداث پل های متعدد روگذر بر روی اتوبان امام علی که ارتباط بین این منطقه و مناطق آزادشهر و بلوار وکیل آباد را تسهیل نموده است، (این اتوبان از یک طرف به نمایشگاه بین المللی و از طرف دیگر به مناطق جنوب و شمال شهر و فرودگاه بین المللی ختم میشود) اهمیت این منطقه را برای هرگونه سرمایه گذاری بارزتر می نماید.

اکسین مشهد,برج اکسین مشهد,پاساژ اکسین مشهد

پروژه مجتمع تجاری اکسین مشهد موقعیت ممتاز این چهار راه یعنی نبش جنوب غرب را به خود اختصاص داده، به نحوی که با توجه به عقب نشینی اداره مخابرات و تراکم کم بافت تجاری پیرامون، پروژه اکسین مشهد پس از اجرا از فاصله چند صد متری از هر طرف چهارراه کاملاً در رویت بوده و با دارا بودن عمق دید بسیار مناسب و معماری مدرن پروژه مانند نگین در منطقه می درخشد.

موقعیت جغرافیایی پاساژ اکسین مشهد

چهارراه مخابرات شهرک غرب (قاسم آباد) قلب تجاری این منطقه می باشد حداکثر تردد اتومبیل و عابر پیاده و مجاورت این چهار راه با فروشگاه رفاه، مجموعه جدید آبی تفریحی و دانشگاه آزاد و همچنین نزدیکی آن به اتوبان امام علی موقعیتی برجسته به این چهارراه بخشیده است، مجتمع تجاری اکسین در نبش این چهارراه واقع شده است.

در ادامه عکس های بیشتری از این پروژه زیبا ارائه می گردد :

اکسین مشهد,برج اکسین مشهد,پاساژ اکسین مشهد

اکسین مشهد,برج اکسین مشهد,پاساژ اکسین مشهد

اکسین مشهد,برج اکسین مشهد,پاساژ اکسین مشهد

اکسین مشهد,برج اکسین مشهد,پاساژ اکسین مشهد

آدرس : مشهد، شهرک غرب (قاسم آباد)، چهارراه مخابرات، مجتمع تجاری اکسین مشهد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *