051-36040039
markaz kharid hyper star tehran-1

مرکز خرید هایپر استار تهران

19165 ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
[تعداد: 23    میانگین: 4.1/5]

هایپر استار تهران یکی از بزرگترین هایپر مارکت های و مراکز خرید تهران است که هر آنچه را نیاز داشته باشید در آنجا می توانید تهیه کنید. هایپر استار در بین مردم از همان ابتدا پر طرفدار شد و آن هم به دلیل تنوع محصولات، استراتژی های فروش، نحوه ی مشتری مداری و .. بود همچنین نحوه ی چیدمان اجناس در هایپر مارکت در نظر مشتریان را جذاب بود. تمام این موارد سبب شد تا هایپر استار تهران یکی از سه شعبه پر فروش در بین شعب آن در دنیا شود. از دلایل موفقیت بازار هایپر استار می توان به نحوه ی صحیح مشتری مداری آن و کیفیت و قیمت مناسب محصولاتش اشاره کرد. وقتی وارد این هایپر مارکت می شوید بگونه ای به خرید ترغیب خواهید شد که خیلی از خریدهای شما فراتر از آن چیزی است که نیاز داشته اید.

آدرس هایپر استار تهران,بازار هایپر استار,پاساژ هایپر استار تهران

شما در این مجموعه از کالاهای برقی گرفته تا مواد غذایی را می توانید تهیه کنید. در واقع از اهداف اصلی هایپر استار خدمت رسانی به مشتری همچنین کیفیت عالی و قیمت مناسب است. از دیگر امکانات پاساژ هایپر استار تهران قرعه کشی و تخفیفات ویژه ی آنست که سبب محبوبیت بیشتر در میان مردم تهران شده است. 

فودکورت هایپر استار,مجتمع تجاری هایپر استار تهران,مراکز خرید تهران

مجتمع هایپر استار علاوه بر اینکه هایپر مارکت بزرگی که در طبقه منفی یک واقع شده است، دارای واحدهای تجاری است که اکثر آنها ارائه دهنده های محصولاتی با برندهای مشهور هستند، که مورد علاقه بسیاری از برندپوشان واقع خواهد شد. در کنار همه این ها، دیگر امکانات رفاهی مجموعه هم از اهمیت بالایی برخوردارند از این میان می توان به فودکورت هایپر استار اشاره کرد که مجموعه ای از فست فودها در کنار هم برای ارائه خدمات به شما آماده هستند. از غذا که بگذریم نوبت نوشیدنی های سرد و گرم است که کافی شاپ هایی به این منظور در نظر گرفته شده اند. 

مورد بعدی وجود زمین بازی برای کودکان است که این مورد سبب خواهد شد که خانواده ها با خیال راحت تر به خرید خود بپردازند، و همزمان با خرید که برای بچه ها کاری طاقت فرساست به بازی های کودکانه ی خود مشغول شوند. 

با وجود ترافیک تهران مسئله ای که وجود دارد کمبود جای پارک است که مجتمع تجاری هایپر استار تهران این مسئله را هم در نظر گرفته و استفاده از پارکینگ آن هم رایگان است.

آدرس هایپر استار تهران : بزرگراه شهید ستاری، بلوار فردوسی غربی، خیابان بهار جنوبی، ارم شرقی، انتهای بزرگراه باکری جنوبی، هایپر استار

نظر خود را به این مطلب بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد ؛ بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند