051-36040039
markaz kharid miladenoor tehran

مرکز خرید میلاد نور تهران

28746 ۱۳۹۴/۱۲/۲۰
[تعداد: 34    میانگین: 3.3/5]
آدرس

میلاد نور تهران یکی از قدیمی ترین مراکز خرید تهران است و حدود 15 سال پیش بهره برداری شد. پاساژ میلاد نور در واقع از مشهورترین مراکز خرید شهرک غرب تهران می باشد، که دسترسی به آن در شهر پرترافیکی و شلوغی مانند تهران راحت تر است. مجتمع تجاری میلاد نور در یازده طبقه طراحی شده که از این میان هفت طبقه آن تجاری است. اگر قصد دیدن این هفت طبقه ی تجاری را دارید مطمئنا باید یک روز کامل یا حتی بیشتر را برای این پاساژ وقت بگذارید. بیشتر فروشگاه های پاساژ میلاد نور تهران مربوط به پوشاک آقایون و خانوم هاست و برای هر سلیقه و با هر قیمتی میتوان خرید انجام داد، همچنین اگر بدنبال خرید برند از این مجموعه هستید هم فروشگاه های بسیاری به عرضه محصولات برند مشغول هستند که در ادامه به این مارک ها اشاره خواهیم کرد تا اگر به دنبال خرید برند خاصی هستید که در این مجموعه فعالیت دارد مراجعه کنید. 

آدرس میلاد نور تهران,بازار میلاد نور تهران,پاساژ میلاد نور تهران

در اینجا به تعدادی از برندها بازار میلاد نور تهران اشاره می کنیم : 

برند پوما Puma ، برند اسکیچرز Sckechers ، برند روبرتو کاوالی Robertocavalli ، کیف و کفش بوفالو سفید White Buffalo ، روسری و شال تی تیTT ،ماکسیم، مانلی و ... که مطمئنا تعداد فروشگاه های ارائه دهنده محصولات برند و یا با کیفیت خیلی بیشتر هستند. همچنین علاوه بر پوشاک مجتمع تجاری میلاد نور می توانید گالری های را ببینید که انواع لوازم دکوری، تزئیناتی و لوازم منزل را عرضه می کنند. از دیگر موارد ارائه شده در مغازه های این مجموعه کالای خواب کودک و نوجوان هستند. 

مجتمع تجاری میلاد نور تهران,مراکز خرید تهران,میلاد نور تهزان

مطمئنا بعد از دیدن این همه تنوع و فروشگاه های زیاد نوشیدن یک قهوه و یا میل کردن غذا، انرژی دوباره ای برای دیدن فروشگاه ها و خرید به شما خواهد داد. در این مجتمع تعدادی کافی شاپ برای میزبانی از مشتریان مجموعه در نظر گرفته شده و همچنین در طبقه بالای آن رستورانی به نام تماشا آماده پذیرایی از شماست. از تمام امکانات بگذریم، بحث مهم مانند تمام مراکز خرید پارکینگ است این مجموعه هم سه طبقه پارکینگ دارد با ظرفیت 250 خودرو که از بابت جای پارک وسیله ی نقلیه خود مطمئن باشید.

آدرس میلاد نور تهران: شهرک غرب، میدان صنعت،بلوار فرحزادی، مجتمع تجاری میلاد نور تهران

نظر خود را به این مطلب بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد ؛ بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند