نمایشگاه صنایع دستی بانک مرکزی

بازدید : 1112 بار
صنايع دستي ایران,صنایع دستی ایران,نمایشگاه صنایع دستی در بانک مرکزی
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 1 امتیاز : 5]

در تاریخ 13 الی 17 شهریور بانک مرکزی میزبان  نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی می باشد.

تا به این لحظه استقبال کم نظیر مردم باعث رضایت هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه شده و به گفته آنها در بعضی موارد به علت درخواست ها، اقدام به تامین مجدد صنایع دستی خود کرده اند.

 نمایشگاه صنایع دستی در بانک مرکزی به تلاش و همت معاونت صنایع دستی کشور و به خاطر فروش و توسعه بازارهای موقت فروش هنرهای سنتی و صنایع دستی در کشور می باشد که همین امر می تواند تاثیر مثبتی بر آشناسازی اقشار مختلف جامعه با صنایع دستی ایران، نیز هنرهای سنتی ایران و توانمندسازی هنرمندان، داشته باشد.

نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی,هنرهای سنتی ایران,هنرهای سنتی ایران

در نمایشگاه صنایع دستی بانک مرکزی که در ورودی ساختمان این بانک در حال برگزاری است 12 هنرمند از استان های تهران، البرز، آذربایجان شرقی و اصفهان در رشته های منسوجات محصولات سفالی، چرمی، سرامیکی، زیورآلات نقره، ملیله کاری، شیشه گری سنتی و حرارت مستقیم، گلیم بافی، فیروزه کوبی، قلمکاری، قلم زنی، میناکاری و خاتم کاری، هنر و صنایع دستی خود را معرض عموم قرار داده اند و از استقبال مردم و به خصوص پرسنل و کارمندان بانک مرکزی رضایت دارند. این آثار همگی جزو مهمترین صنایع دستی ایران و نیز هنرهای سنتی ایرانی به حساب می آیند.

در این نمایشگاه چندین کارگاه نیز به طور زنده صنایع دستی خود را تولید می نمایند که برای بازدیدکنندگان و علاقه مندان بسیار جذاب بوده است، مانند، زیورآلات سنتی و شیشه گری.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *