16761

قوانین گروه نشاط آوران

4412 ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 1 امتیاز : 5]

  1. جهت ثبت نام در برنامه حتما تمامی ثبت نام کنندگان باید از سلامت کامل برخوردار باشند یا در غیر این صورت حتما مراتب بیماری خود را به مدیر گروه اعلام فرمایند.
  2. اعضاء می بایست رعایت دقیق اخلاق و شئونات اسلامی را در خلال برنامه های گروه گردشگری نشاط آوران خصوصا در مناطق مسکونی و روستاها مد نظر داشته و اعمال نمایند.
  3. استفاده از هرگونه دخانیات ، مواد مخدر، مشروبات الکلی یا سایر مواد روان گردان قبل یا درحین برنامه ها ، خلاف شئونات اخلاقی و ورزشی گروه بوده و اکیدا ممنوع می باشد. متخلفین از ادامه فعالیت در گروه منع خواهند شد. (ضمنا در نظر داشته باشید استفاده از قلیان ممنوع بوده و در صورتی که فردی مشاهده شود که سیگار می کشد “در ملع عام” ، همان موقع با تذکر جدی مدیر مواجه خواهد شد.)
  4. لازم است اعضاء در تمامی برنامه های گروه ضمن اطاعت پذیری کامل از سرپرستان و مدیر گروه ، به منظور حفظ نظم و انضباط تیمی ، تامین سلامت و امنیت و انجام به موقع اهداف ورزشی گروه ، به فرامین صادره اهتمام کامل مبذول داشته و در صورت وجود هرگونه انتقاد و یا پیشنهادی نسبت به ارکان تیم ، مراتب را پس از اتمام برنامه شفاها یا کتبا خطاب به مدیریت گروه نشاط آوران اعلام نمایند.
  5. رعایت مفاد قوانین داخلی گروه توسط هر یک از اعضاء لازم الاجرا بوده و در غیر این صورت مراتب در کمیته انضباطی گروه مطرح شده و در صورت تایید ، عضو از گروه اخراج خواهد شد.
  6. گرفتن عکسهای گروهی فقط توسط عکاسان تاییدشده گروه مجاز می باشد (لیست عکاسان تاییدشده گروه را از مدیریت گروه دریافت نمایید).

 

تبصره 1. دوستان عزیز دقت بفرمایید : اگر برنامه ای در گروه از سوی شخصی به جز مدیریت گروه (امیر قمصری) یا سرپرست لیدر گروه (آقای امید کمالی) اعلام شود یا در آن حضور نداشته باشیم از سوی گروه نشاط آوران تایید نشده و هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهیم داشت …
پیشنهاد می کنیم اگر چنین برنامه هایی را دوستانتان به شما پیشنهاد دادند قبل از حضور یا به مدیریت خبر بدهید یا برگزارکنندگان را به خوبی بشناسید.

تبصره 2. روند تذکر و در نهایت اخراج اعضا از گروه : اگر فردی قوانین گروه را به هر نحوی رعایت نکند ، به او چندین بار در سطوح مختلف تذکر داده می شود. زمانی که تعداد شکایات سایر اعضا از آن فرد به عدد 4 برسد او از گروه به مدت یک ماه اخراج خواهد شد و سپس توسط مدیریت گروه به گروه بازگردانده خواهد شد.پس از این بازگشت در صورت عدم رعایت قوانین فرد مورد نظر برای همیشه از تمامی گروه های نشاط آوران حذف خواهد شد و حتی ممکن است کار به مراجع قانونی بکشد …

تبصره 3. در انتخاب دوستان خود نهایت دقت را مبذول فرمایید.گروه نشاط آوران هیچ فرد حقیقی را تایید نکرده و نخواهد کرد.کلیه مسائل خصوصی شما در برنامه ها و در گروه های اجتماعی تا زمانی که به نام گروه لطمه نزند به گروه مربوط نشده و هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

تبصره 4. در انتخاب عکاس جهت گرفتن عکس های خصوصیتان دقت بسیاری به خرج دهید.گروه و ارکان آن هیچ مسئولیتی در قبال عکس های شخصی شما نه دارند و نه خواهند داشت.

 

? قطعا رعایت قوانین توسط شما بزرگواران اعضای تیم اصلی گروه را در ارائه خدمات بهتر یاری خواهد کرد