shopping-bag

بازار اطلس قشم

16992 2016/11/06
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 7 امتیاز : 3.3]
آدرس

بهتر است قبل از سفر، در مورد مراکز خرید هر شهری که قصد سفر به آن را داریم، اطلاعاتی کسب کنیم. اگر بدانیم که در هر منطقه چه چیزی بهتر است تا ما خریداری کنیم، در این صورت ضرر و زیان کمتری گریبان گیر ما می شود. شاید در شهر خود ما، آن محصول با قیمت مناسب تری عرضه شود، در این صورت ما با دید بازتری نسبت به محصولات، خرید خواهیم کرد. برای لذت بیشتر و استفاده از طبیعت قشم و در کنار آن خرید کردن، امروز نیز به یکی دیگر از مراکز خرید آن پرداخته ایم.

atlas-1

یکی از مراکز خریدی که به صورت مستقل و تخصصی فعالیت می کند بازار اطلس درگهان است. این بازار به فروش عمده و جزئی در خصوص کیف، چمدان و ساک می پردازد. در صورت نیاز به این کالا در سفر، بی شک یکی از بهترین مراکز خرید کیف و کفش پاساژ اطلس قشم می باشد.

مرکز خرید اطلس قشم دارای دو طبقه تجاری است که به عرضه کالاهای کیف، کفش و پوشاک می پردازد. قیمت های مناسب را می توانید در این پاساژ جست و جو کنید، فروش عمده محصولات نیز برای افرادی که نیاز به کالاها و اجناس به تعداد بالا دارند، کمکی شایان ذکر است.

atlas-2

فروشگاه های اطلس جزیره قشم به دلیل عدم وجود مخاطب و خریدار در قسمت عمده فروشی در حال حاضر به صورت جزئی نیز محصولات خود را به فروش می رسانند. تنوع رنگ در این مرکز یکی از مثال زدنی ترین مجتمع های خرید را بوجود می آورد که هر خریدار و مسافری را وادار به خرید می کند. مجتمع تجاری اطلس قشم بورس انواع کیف (کیف دستی، کیف جیبی، کیف های زنانه و مردانه، کیف بچگانه، انواع ساک ها در سایز های متفاوت، انواع چمدان، کیف های اسپرس ورزشی)، انواع کفش های زنانه و مردانه، اسپرت و ورزشی، کفش های بچگانه و چکمه می باشد.

آدرس بازار اطلس قشم : جزیره قشم، درگهان، بازار اطلس درگهان قشم

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید