setare-kerman-1

بازار بزرگ ستاره کرمان

19429 2016/10/22
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 6 امتیاز : 4.5]
آدرس

مشخصات اولیه بازار

بازار بزرگ ستاره کرمان در نزدیکی بافت قدیمی آن قرار گرفته است. این بازار مدرن و بروز از بهترین مصالح و باکیفیت ترین متریال طراحی و اجرا گردید. سال ساخت مجموعه به 1391 می رسد. فضای داخلی مجموعه کاملا بروز و مدرن در نظر گرفته شده و یکی از بهترین و بزرگ ترین بازارهای شهر کرمان می باشد.

پارکینگ پاساژ بزرگ ستاره کرمان در جنب این مجموعه مدرن قرار گرفته، زمین این پارکینگ 17300 متر مربع و زیر بنای آن 21500 متر مربع می باشد. این پارکینگ طبقاتی از 5 طبقه تشکیل شده که یک طبقه آن نیز تجاری می باشد. سه طبقه این پارکینگ در اختیار شهرداری و یک طبقه آن به بخش خصوصی اختصاص داده شده است. در بخش خصوصی آن پارکینگ مختص به قسمت تجاری و کارکنان می باشد.

بخش تجاری

shopping-bag

در بخش تجاری مرکز خرید ستاره کرمان می توانید واحد های فعال زیادی را مشاهده کنید. در این قسمت می توانید از فروشگاه هایی که دارای انواع پوشاک زنانه، مردانه، بچه گانه، کیف و کفش، شال و روسری، محصولات آرایشی و بهداشتی، محصولات ورزشی و اسپرت، موبایل، لوازم کامپیوتر و دیجیتالی، مواد غذایی و خوراکی، لوازم التحریر، دکوری و لوازم تزئینی، زیورآلات و بدلیجات، عینک و ساعت، عطر و ادکلن، پارچه فروشی، سیسمونی و محصولات کودک، صوتی و تصویری و … هستند بهره مند شوید.

بخش خدماتی و رفاهی

setare-kerman-2

مرکز تجاری ستاره کرمان در بخش رفاهی خود خدمات ویژه ای را به خریداران و گردشگران عرضه کرده است. در این مرکز می توانید از بخش های مختلفی بهره مند شوید که آنها صرفا برای راحتی و آسایش شهروندان و خریداران تعبیه شده است. خدمات رفاهی این مجموعه شامل سیستم گرمایش و سرمایش، پله برقی، آسانسور، دوربین مدار بسته و نورپردازی داخلی و خارجی، استفاده از مصالح مدرن و … می باشد.

آدرس بازار ستاره کرمان : کرمان، خیابان شریعتی، خیابان فتحعلی شاه، مجتمع تجاری ستاره کرمان (در نزدیکی بازار گنجعلی خان)

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید