ییلاق اولسبلنگاه گیلان

14633 ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 12 امتیاز : 5]
آدرس
فاصله مکانی
فاصله زمانی

ییلاق اولسبلنگاه گیلان را شاید بتوان بهشت روی زمین نامید. این منطقه زیبا و دیدنی در ارتفاعات تالش قرار دارد و یکی از زیباترین منطق گیلان و ایران به شمار می رود. در شهر ماسال ماسال اولسبلنگاه را به عنوان یکی از تفرجگاه های اصلی این شهر می شناسند. ییلاق اولسبلنگاه که در نزدیکی روستایی به همین نام قرار دارد، در تمام فصول سال پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است. طبیعت بکر و سرسبز ییلاق اولسبلنگاه ماسال چشم هر بیننده را به خود خیره می کند. وقتی در هوای مه آلود کوهستانی از بالای ارتفاعات به منطقه نگاه کنید، دوست ندارید چشمانتان را از این منظره خیره کننده بردارید.

عکس ییلاق اولسبلنگاه

برای دیدن این منظره های شگفت انگیز، باید از جاده خروجی سمت جنوب شهر ماسال استفاده کنید. از ماسال تا روستای اولسبلنگاه حدود 25 کیلومتر فاصله است. مسیر ییلاق بدون دردسر است و به همین دلیل بسیار شلوغ است. تنوع پوشش گیاهی منطقه به حدی زیباست که شما را مجاب می کند در این منطقه اتراق کنید و از آب و هوای دل انگیز آن لذت ببرید.

اواسط بهار تا پایان تابستان شاید بهترین زمان برای رفتن به ییلاق اولسبلنگاه در استان گیلان باشد. با توجه به ارتفاع بالای منطقه، خیلی از اوقات مه نسبتا غلیظی ییلاق اولسبلنگاه را فرا گرفته است. کلبه های چوبی و حیواناتی که در مراتع کناری جنگل های انبوه منطقه مشغول چرا هستند، کاملا حس و حال یک زندگی روستایی و سنتی را به شما منتقل می کنند. چشمه های آب روان در این منطقه آبی زلال و گوارا دارند که نوشیدن آن روحیه شما را تازه می کند.

اگر علاقه مند به طبیعت هستید و یا می خواهید اوقات خود را در طبیعیتی سرسبز و بکر بگذرانید، پیشنهاد نشاط آوران به شما ییلاق اولسبلنگاه می باشد. این منطقه سرسبز یکی از جاذبه های گردشگری گیلان می باشد که هرساله گردشگران داخلی و خارجی زیادی را به سمت خود جذب می کند. در صورت تمایل می توانید در این منطقه کمپ بزنید و از شب های ساکت و آرام این منطقه نیز بهره ببرید.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید