بازار بزرگ فردوسی قشم

20299 2018/03/14
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 6 امتیاز : 4.7]
آدرس

بازار فردوسی در قشم از بازارهای نوساز این جزیره است و یکی از مراکز خرید قشم می باشد که با هدف توسعه و بهبود کیفیت فرآیند خرید و فروش و تغییر آن از روش سنتی به روش مبادله مدرن ایجاد شده است. پاساژ فردوسی قشم در کنار انبوه بازارهای نوساز و امروزی است که در چند سال اخیر با رشد بازار در خیابان ولیعصر قشم اجرائی شده است.

مشخصات کلی

مجتمع فردوسی قشم با معماری و سبکی جدید در کنار بازار بزرگ ستاره تاسیس شده است. این مجتمع دارای سه طبقه است در این سه طبقه 450 و 180 واحد آن اداری و مسکونی بوده که در طبقه سوم این مجتمع قرار دارد. این بازار با چیدمانی شیک در داخل و خارج ساختمان توجه تمامی گردشگران و مشتریان را به خود جلب می کند. متراژ این فروشگاه ها در اندازه ای است که فروشندگان به راحتی می توانند کسب و کار خود را گسترش دهند و به آن رونق بخشند.

بخش تجاری

بخش تجاری مرکز خرید فردوسی قشم دارای 450 فروشگاه است که اقلام موجود در این فروشگاه شامل تمامی کالا ها و ملزوماتی است که می تواند نیازهای مراجعه کنندگان و گردشگران بی شماری که هرروزه به این جزیره ی زیبا سفر میکنند را برطرف کند.

بخش خدماتی و رفاهی

پاساژ اداری و تجاری قشم همچون تمامی بازارهای نوساز شهر قشم دارای امکانات و خدمات مختلفی از قبیل : آسانسور، پله برقی، سیستم تهویه مرکزی، سیستم صوتی مرکزی، نمازخانه، سرویس بهداشتی و … می باشد. این بازار در ابتدای تاسیس قسمت های مسکونی را که در طبقه سوم قرار دارد را به خوابگاه دانشجویی اختصاص داده بود. که به مرور کاربری این قسمت دوباره به وضعیت مسکونی و اداری برگشت اما هنوز هم در این مجتمع انواع خدمات ویژه به دانشجویان ارائه می شود از قبیل: تکثیر، چاپ، کپی و … . این بازار در طبقه سوم دارای رستوران نیز می باشد. در هر حال شما می توانید انواع کالاهای خوراکی را نیز از سوپر مارکت های واقع در این مجتمع تهیه کنند.

آدرس بازار فردوسی قشم : قشم، بلوار ولیعصر، چهارراه پردیس

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید