بازار سیمرغ قشم

21951 2018/03/08
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 6 امتیاز : 5]
آدرس

بازار سیمرغ قشم از جمله بازارهایی است که در زمانی ساخته شد که اکثریت بازارها با هدف بهبود فرآیند خرید و فروش بین فروشنده و خریدار به روش نو و جدید به دور از فروش های سنتی به وجود آمد. میتوان حدس زد بازار سیمرغ شاید در اولین گام های پیشرفت بازار قشم و تاسیس مراکز تجاری نو در جزیره ی زیبای قشم ساخته شد. این بازار در مرکز جزیره و در مسیر مسافرانی قرار دارد که از سمت بندر لافت و از راه جاده وارد جزیره ی زیبای قشم می شوند. متجمع تجاری سیمرغ کنار بازار سیتی سنتر قرار داره.

مشخصات کلی

مجتمع تجاری سیمرغ قشم در 4 طبقه ی تجاری و با نما و سبکی امروزی با کمک معماری نوین روز در میان انبوه پاساژ ها و مجتمع های تجاری این شهر جلب توجه می کند. در مجموع می توان بازار سیمرغ را از بازارهای شلوغ و پر طرفدار قشم دانست که مشتریان آن از میان تمامی گردشگرانی است که به قصد تفریح یا حتی خرید به این جزیره ی ساحلی می آیند.

بخش تجاری

مجتمع سیمرغ قشم دارای 4 طبقه تجاری است که در هر طبقه از آن خریداران می توانند انواع کالاهای متنوع و روز را در انواع قیمت های متفاوت بیابند. این مجتمع دارای زیر زمینی با 24 واحد انباری جهت مقاصد تجاری است که در زیر تمامی طبقات تجاری قرار گرفته است. در طبقه اول مجتمع تجاری سیمرغ 71 فروشگاه قرار دارد.

بخش خدماتی و تفریحی

پاساژ سیمرغ قشم دارای انواع خدمات برای آسایش مشتریان و مراجعان خود می باشد. از جمله ی آن ها می توان به رستوران، کافی شاپ و سالن بیلیارد این مجموعه اشاره کرد که تمامی آن ها در طبقه دوم مجتمع قرار دارند. از دیگر امکانات ویژه مجتمع تجاری سیمرغ تهویه ی مطبوع و سیستم پیجینگ آن است.

آدرس بازار سیمرغ قشم : قشم، میدان امام قلی خان

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید