2 dolfin 10

بازار دودلفین درگهان

21290 ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 12 امتیاز : 3.8]
آدرس

جزیره قشم یکی از جزایری است که به دلفین هایش معروف می باشد و جزو جذابیت های گردشگری آن محسوب می شود. مجتمع تجاری دو دولفین نیز از معروف ترین و معتبر ترین مراکز خرید آن است که در چند ساله گذشته از محبوبیت خاصی برخوردار شده است. بازار دو دولفین قشم در سال 1387 به بهرهبرداری رسید و یکی از بهترین مراکز خرید قشم شد.

مشخصات اولیه بازار

2 dolfin 2

پاساژ دو دلفین درگهان با زیر بنایی بالغ بر 21000 متر مربع در 6 طبقه و 721 غرفه تجاری یکی از بزرگ ترین مراکز خرید جزیره قشم است. این مجموعه ی بزرگ دارای واحد های اداری از جمله مدیریت بازار و واحد های پشتیبان و … می باشد. بازار دو دلفین در موقعیت مشرف به آب های خلیج فارس قرار دارد که این خود یک ویژگی خاص و جالب برای مراکز خرید است.

بخش فروش

2 dolfin 4

پاساژ دو دلفین قشم در بخش فروش بازار واحد های تجاری فعالی دارد که زمینه های زیر فعالیت می کنند :

پوشاک زنانه و مردانه، صرافی، محصولات ارایشی و بهداشتی، محصولات گریم، لباس های راحتی، کیف و کفش، عینک دودی و ساعت، سیسمونی، اسباب بازی کودکان، لوازم کاری قایق، عطر و ادکلن، عرضه دمپایی و صندل، شال و روسری، لباس های بچه گانه، رنت کار، لوازم خانگی و آشپژخانه، لوازم عروس، تزئینی و لوازم لوکس، بورس انواع گل و گیاه، لوازم ورزشی، شرکت های هواپیمایی و بازرگانی و …

بخش خدماتی و رفاهی

2 dolfin 6

بازار دو دلفین قشم در بخش عرضه خدماتی و رفاهی، خدماتی را برای آسایش و آرامش خریداران و گردشگران تعبیه کرده است :

پله برقی، تهویه هوای مطبوع، سیستم سرمایش و گرمایش، اعلام و اطفای حریق، آسانسور های نفر بر و باربر، پارکینگ، رستوران و فست فود، تریا و کافی شاپ، نورپردازی، فضاهای مکث و استراحت داخل مرکز خرید، دارای درب های ورودی متعدد و سیستم دوربین های دیجیتال و …

2 dolfin 7

مرکز خرید دو دلفین درگهان دارای برند های معتبر و جهانیست، این برند ها در سراسر بازار پخش هستند و در کنار اجناس دیگر بازار به خریداران عرضه می شوند. شما می توانید از برند هایی همچون آدیداس، نایک، پوما، پرنس، نزونی، کت، فیلیپس، محصولات سون و … خریداری کنید.

2 dolfin 5

پاساژ دو دلفین درگهان قشم، واحد های فروش عمده و جزئی را در کنار هم دارند، این بازار از قیمت های مناسبی برخوردار است. به دلیل پوشش دادن تمام اجناس به شکل های مختلف، این بازار برای خرید عموم مردم مناسب است، شما می توانید از خرید در کنار خانواده خود لذت ببرید.

طراحی معماری

2 dolfin 3

بازار دودلفین درگهان به واسطه ی پل معلقی که در جداره ی میانی دارد به بخش دیگر آن متصل می شود که خریدارن و گردشگران بتوانند از امکانات هر دو مجموعه بهره مند شوند. در یک سمت رستوران ها، کافه ها، فست فود های متعددی برای گرفتن خستگی مسافران و خریدارن وجود دارد. رستوران دو دلفین درگهان بزرگ ترین و لوکس ترین رستوران قشم با انواع غذاهای ایرانی، دریایی، ایتالیایی، چینی و … محسوب می شود.

2 dolfin 8

از ویژگی های دیگر این بازار می توان به ارتفاع کم آن و داشتن طبقات منفی اشاره کرد که با توجه به معماری منطقه شرایط مناسب تری را ایجاد می کند. مجتمع دو دلفین درگهان در محله ی درگهان در جزیره قشم است که از مرکز قشم 12 کیلومتر فاصله دارد. پاساژ های درگهان به نسبت پاساژ های قشم رتبه ی بهتری دارند.

آدرس دو دلفین درگهان : قشم، درگهان، مجتمع دو دلفین

شماره تماس این مجموعه : 35271014-076

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید