مجتمع تجاری الغدیر قم

2880 ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 6 امتیاز : 5]

بازار الغدیر قم یکی از مراکز خرید بزرگ قم و یکی از بازارهای قدیم است که با هدف بهره برداری تجاری و همچنین دسترسی آسان اقلام مورد نیاز برای افراد بومی و گردشگران بنا شده است. بارزترین زمینه های تجاری کنونی این مجتمع بورسهایی مانند طلا، مانتو و پوشاک و کیف و کفش می باشد.

آدرس مجتمع الغدیر قم,بازار الغدیر قم,مجتمع الغدیر قم

مشخصات کلی

مجتمع غدیر در قم شامل ۴ طبقه تجاری است که در زمینی حدود ۶ هزار مترمربع و در امتداد خیابان ارم مشرف به میدان بزرگ امام خمینی (ره) قرار گرفته است. این مجتمع در ۵ بلوک بهم پیوسته با زیربنای ۲۶ هزار متر مربع مشتمل بر طبقات زیرزمین، همکف، نیم طبقه اول و دوم است که تمامی واحد های تجاری موجود در این مجموعه نیز در طبقات زیرزمین و همکف قرار دارند.

مجتمع تجاری الغدیر استان قم,مجتمع تفریحی الغدیر قم,مجتمع غدیر در قم

بخش تجاری

مجتمع تفریحی الغدیر قم شامل قسمت های مختلف است و انواع بورس کالا را دارا می باشد. از جمله کالا های موجود در این بازار سنتی می توان به طلا – مانتو پوشاک کیف کفش اشاره کرد.

مرکز خرید بزرگ قم,مرکز خرید قم

خدمات رفاهی

مجتمع تجاری الغدیر استان قم در طرح توسعه خود در نظر دارد تا با راه اندازی پله برقی و آسانسور موجبات آسایش مشتریان خود را فراهم کند. هم چنین در این طرح توسعه برنامه هایی جهت تفریح و سرگرمی مشتریان بومی و غیر بومی در نظر گرفته شده است.

آدرس : ایران - قم - خیابان آیت اله مرعشی نجفی (ارم سابق) 

تلفن تماس : 02537756967 - 02537756968 - 02537756964 - 02537756965

نظر خود را به این مطلب بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد ؛ بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند