پارک آبی دریم لند دبی

7846 2019/09/02
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 1 امتیاز : 5]

پارک آبی دریم لند کجاست؟

پارک آبی دریم لند یکی از بزرگ ترین و جذاب ترین پارک های آبی در دبی و یکی از جاذبه های تفریحی امارات می باشد که طرفداران زیاد و مشتری های ثابت و پر و پا قرصی دارد. مسافرانی که فصل های گرم سال را برای سفر به شهر دبی در کشور امارات متحده عربی انتخاب می کنند، یکی از مقاصدشان برای تفریح و سرگرمی به طور حتم پارک آبی دریم لند است. این پارک با فراهم کردن شرایط تفریحی، خاطرات خوشی را برای گردشگران رقم می زند به همین دلیل استقبال از آن به صورت گسترده صورت می گیرد. مساحت پارک آبی دریم لند دویست و پنجاه هزار متر مربع می باشد که به مکانی برای گردشگری در دبی تبدیل شده است.

عکس پارک آبی دریم لند

25 نوع سرسره آبی متفاوت در این پارک تعبیه شده که به نظر می آید تجربه جالبی در زمینه این تفریح برای شما به وجود آورد. با این که در تمامی فصول سال می توانید به این پارک بروید و از امکانات آن بهره مند شوید، اما در فصل تابستان به دلیل گرمای زیاد و علاقه به تفریحات آبی، قطعا لذت بخش تر خواهد بود. در ادامه با ما همراه باشید تا ویژگی های این پارک را برشماریم و در انتها آدرس آن را نیز در اختیار شما قرار بدهیم.

یکی از موضوعات جالب توجهی که در رابطه با پارک آبی دریم لند وجود دارد این است که به عنوان پرطرفدارترین و مشهور ترین پارک در تمام خاورمیانه شناخته شده که حتی در سراسر قاره آسیا این پارک معروف شده و گردشگران زیادی را به سمت خود جلب کرده است. آوازه پارک آبی دریم لند پا از قاره آسیا فراتر نهاده و به گوش اروپایی ها هم رسیده است و از کشورهای متعددی برای تفریح در این پارک به دبی سفر می کنند. اگر شما هم مایل هستید که یک بار سفری هیجان انگیز به دبی را تجربه کنید، حتما سری به این پارک جالب و جذاب بزنید.

در آب های خنک پارک دریم لند می توانید مشغول به شنا شوید تا گرمای سوزان تابستان را از تن خود بیرون کنید. اگر از شنا کردن گریزان هستید، سایر وسایل و امکانات تفریحی در انتظار شما می باشند تا لحظات خوب و به یاد ماندنی را برای شما رقم بزنند.

نکته ای که باید در مورد این پارک مد نظر داشته باشید این است که پارک دریم لند صرفا برای تفریحات آبی طراحی نشده، بلکه می توانید در جاده مخصوصی که چهار صد متر طول دارد، ماشین سواری کنید و لحظات بی نظیری در کنار دوستان و خانواده داشته باشید. نگران مسائل فنی و امنیتی هم نباشید، زیرا به خاطر وجود خدمات رفاهی، این وسایل سالانه چندین بار توسط متخصصین این امر مورد بررسی قرار می گیرند تا در صورت لزوم بافت های مورد نظر بازسازی یا تعمیر شوند. بنابراین با خیال راحت از فعالیت های تفریحی و سرگرم کننده در پارک لذت ببرید.

دریم لند همه روزه از ساعت ده صبح تا هجده بعد از ظهر آماده پذیرش مراجعه کنندگان و مسافرانی است که این پارک را مقصد گردشگری خود قرار داده اند. هزینه ورود به پارک با توجه سن افراد از 70 تا 100 درهم متغیر بوده و برای خردسالان زیر چهار سال هم رایگان می باشد.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید