پارک شهید چمران کرج

25544 ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 6 امتیاز : 2.3]
آدرس
فاصله مکانی
فاصله زمانی

پارک شهید چمران کرج کجاست؟

کرج از جمله کلانشرهای ایران می باشد و به عنوان بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهر استان البرز شناخته می شود. این شهر جاذبه های طبیعی زیادی را در خود جای داده است که بوستان چمران کرج یکی از آنها است. پارک چمران کرج با سی و هفت هکتار مساحت، بزرگ ترین پارک این شهر می باشد که جاذبه های گردشگری زیادی در آن به چشم می خورد. این پارک علاوه بر ایجاد یک استراحتگاه فوق العاده برای ساکنین کرج، تبدیل به یکی از مناطق توریستی کرج شده و هر ساله گردشگران زیادی را به سوی خود جذب میکند.

نیمی از پارک شهید چمران کرج با درختان انبوه و پوشش گیاهی فوق العاده پوشیده شده و علاوه بر این عبور رودخانه کرج از وسط این پارک باعث ایجاد آب هوایی خنک و دلپذیر در آن شده است. در نیم دیگر بوستان چمران کرج مکان های تفریحی زیادی ساخته شده اند که لذت گشت و گذار در آن را دوچندان کرده اند. از جمله این اماکن تفریحی می توان به پینت بال و باغ گلهای پارک شهید چمران کرج و همچنین سینما و پاغ وحش این مکان تفریحی اشاره نمود.

شهربازی پارک شهید چمران کرج در سال 1390 به عنوان شهربازی نمونه کشور انتخاب شد و علاوه بر این در باغ گلها این مجموعه بیش از 300 گونه گیاهی همچون ارغوان، یاس هندی و میخک در مساحتی بالغ بر 30 هزار متر مربع جمع آوری شده اند که بر زیبایی های این پارک افزوده اند. در این پارک اماکن تفریحی دیگری همچون قفس پرندگان، آبشار مصنوعی و کافی شاپ ها و رستوران ها به چشم میخورند که در کنار بخش های دیگر این مجموعه می توانند یک تفریح کامل و فراموش نشدنی را برای بازدید کنندگان آن به ارمغان آورند.

آدرس بوستان شهید چمران کرج : استان البرز، شهر کرج، بلوار چمران

عکس های پارک چمران کرج

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید