آبشار یخی هملون تهران

16608 ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 2 امتیاز : 5]
آدرس
فاصله مکانی
فاصله زمانی

آبشار یخی هملون کجاست؟

در ناحیه شمال شرقی شهر تهران آبشاری زیبا قرار گرفته است که آن را با نام هملون می شناسند. این آبشار زیبا محلی بسیار عالی برای زمانی است که تهرانیان می خواهند آخر هفته خود را بگذرانند. این آبشار زیبا را می توانید در حدود 35 کیلومتر بعد از شهر تهران مشاهده کنید که فاصله ای مناسب می باشد. در زمستان می توان از این مکان به عنوان یک محل مناسب برای دوستداران برف نام برد. اگر در زمستان می خواهید به آبشار یخی هملون در تهران بروید زنجیر چرخ را فراموش نکنید. لازم به ذکر است که برای رسیدن به این محل زیبا از اتوبوس های بیرون شهری هم می توانید استفاده کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

عکس آبشار هملون

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا آبشار هملون تهران را به این اسم نام گذاری کرده اند. می توان این گونه پاسخ داد که در این منطقه غارهایی وجود دارد که سوراخ های متعددی در آن ها به وجود آمده، این سوراخ ها سبب شده که به آن همه لانه یا همه جا لانه بگویند. این نام در گذر زمان به هملون تغییر کرده است.

اگر از افرادی هستید که فکر می کنید بهترین زمان برای سفر و دیدن آبشار یخی هملون فصل تابستان است، به شما پیشنهاد می دهیم که این آبشار را در فصل زمستان هم ببینید تا نظری متفاوت داشته باشید. این آبشار یکی از بهترین محل هایی است که می توان برای یخ نوردی انتخاب کرد. لازم به ذکر است که با امکانات کافی این کار را انجام دهید و تجربه ای شگفت انگیز را برای خود رقم بزنید.

در اطراف آبشار هملون آموزشگاه هایی دایر شده که به بهترین شکل ممکن یخ نوردی را به علاقه مندان این رشته آموزش می دهند. به غیر از انجام ورزش یخ نوردی می توانید از زیبایی های این آبشار در زمستان هم لذت ببرید.

اگر قصد دارید در فصل گرم سال به دیدن آبشار هملون تهران بروید پیشنهاد ما به شما پیاده روی و گذر از دره هملون است. این کار سبب می شود تا زیبایی های این ناحیه را به طور کامل متوجه شوید. اگر هم می خواهید یخ و قندیل های زیبای آبشار را ببینید، زمستان بهترین زمان سفر به آن ناحیه است.

اگر می خواهید این کار را انجام دهید و در فصل زمستان به آبشار هملون بروید لطفا لوازم ایمنی را به طور کامل با خود ببرید تا در آن جا مشکلی رخ ندهد. آب و غذای سبک و کافی را فراموش نکنید. شما می توانید در تور تهران گردی از این مکان دیدن کنید.

آدرس آبشار هملون: ۳۵ کیلومتری شمال شرق تهران و در حد فاصل دو روستای میگون و شمشک

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید