آبشار شارشار زنجان

3691 2018/10/20
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 2 امتیاز : 5]
آدرس
فاصله مکانی
فاصله زمانی

آبشار شارشار زنجان کجاست؟

استان زنجان یکی از استان های گردشگری کشور است که جاذبه های طبیعی زیادی را در خود جای داده است و آبشار شارشار زنجان یکی از آن جاذبه ها می باشد. این آبشار زیبا در میان سخره های سنگی واقع در 25 کیلومتری شمال شرقی شهر زنجان و منطقه تهم قرار دارد. علاوه بر زیبایی های و جاذبه های طبیعی، این آبشار در منطقه ای ایده آل جهت کوهنوردی قرار گرفته و هرساله تعداد زیادی از علاقه مندان به این رشته جهت کوهنوردی، به این مکان سفر میکنند.

عکس آبشار شارشار زنجان

برای رسیدن به آبشار شارشار شما باید حدود یک ساعت در دل طبیعت زیبای شهر زنجان پیاده روی کنید که در طول این مسیر می توانید با زیبایی های طبیعت این منطقه بیشتر آشنا شوید. علاوه بر این، این آبشار در فاصله 5 کیلومتری از دریاچه سد تهم که جهت تامین آب شرب مورد نیاز اهالی زنجان ساخته شده، قرار دارد. متاسفانه پس از تکمیل پروژه ساخت سد تهم، آبشار شارشار در زنجان که از معدود آبشار این استان می باشد، به زیر آب خواهد رفت.

در فصل زمستان شاهد یخ زدن بخش عمده ای از آب این آبشار هستیم و همین موضوع جلوه ای دیدنی به این منطقه می دهد. اما بهترین زمان برای رفتن به این محل و استفاده از زیبایی های نهفته در دل آن، فصل های بهار و تابستان می باشند. در فصل بهار شاهد سبز شدن مناطق اطراف آبشار هستیم و ترکیب آن با زیبایی های آبشار شارشار باعث ایجاد یک جاذبه طبیعی بی نظیر در این منطقه می شود.

آبشار شارشار یکی از جاذبه های طبیعی اطراف شهر زنجان می باشد که نشاط آوران پیشنهاد می کند در تور طبیعت گردی زنجان از آن دیدن کنید.

آدرس آبشار شارشار : استان زنجان، کیلومتری شمال شرقی شهر زنجان، منطقه تهم

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید