ساحل کنیالتی آنتالیا ترکیه

15274 ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 4 امتیاز : 4]

در شهر ساحلی آنتالیا و در بخش کوهستانی این شهر، نوار ساحلی منطقه کنیالتی قرار گرفته است. زیبایی این ساحل به دلیل نزدیکی آن به جنگل و کوهستان است و یکی از شلوغ ترین جاذبه های گردشگری آنتالیا ترکیه می باشد. اغلب ساکنین این منطقه از کشور روسیه هستند که با خرید خانه در این بخش از شهر، اکنون جز ساکنین دائمی آن به شمار می آیند.


آب و هوای مدیترانه ای و همیشه بهار این منطقه موجب شده که توریست های بسیاری از اروپا و بیشتر از کشور سردسیر روسیه در این منطقه ساکن شوند.
سواحل زیبا این منطقه با دریای آرام و با صفای آن، مکانی جذاب برای گردشگران شده است. در فصل تابستان که هوای شهر آنتالیا گرم است این بخش به دلیل کوهستانی بودن هوایی معتدل تر دارد بنابراین گردشگران استفاده بهتری از دریا و ساحل آن می برند.
یکی از جاذبه های این ساحل زیبا ماهیگیری است که با استقبال بسیاری از ماهیگیران مواجه شده است. آنان با قلاب های ماهیگیری در کنار دریا مستقر می شوند و ساعت ها با صبر و حوصله، منتظر می مانند تا ماهی به قلابشان گیر کند. آنان این کار را به عنوان یک ورزش انجام می دهند و گاه دیده شده ماهی را دوباره در دریا رها می کنند.


ساحل کنیالتی در ترکیه از بهترین سواحل آنتالیاست و بی شک یکی از جاذبه های تفریحی آنتالیا و محسوب می شود که با چشم اندازهای زیبا و آرامش وصف ناپذیر خود گروه های گردشگر را به سوی خود می کشاند.
برای رفتن به ساحل کنیالتی از مرکز شهر می توان با سوار شدن به اتوبوس های ۰۰۸ و ۰۰۴ و ۰۰۶ به این منطقه آمد و از سواحل زیبای آن بهره جست.
شهرداری آنتالیا برای رفاه حال شهروندان همه نوع امکاناتی را در جای جای این نوار ساحلی تعبیه کرده است. حمام، سرویس بهداشتی، محل بازی کودکان، رستوران، کافه و هر چیزی که پاسخگوی نیازهای گردشگران باشد در این ساحل مهیا شده است.
ایرج مرادی

در ذیل دیگر عکس های ساحل کنیالتی آنتالیا ترکیه را می بینید که توسط استاد مرادی عزیز به صورت اختصاصی برای سایت نشاط آوران تهیه شده است:

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید