مجتمع تجاری هیراد اهواز

22646 ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 7 امتیاز : 4.7]

مجتمع تجاری اداری سیتی سنتر هیراد اهواز از لوکس ترین و بروز ترین مراکز خرید اهواز به شمار می آید. هدف این مجتمع هم چون دیگر مجتمع های تجاری ایجاد انسجام و آسان نمودن کار مشتریان و گردشگرانی است که جهت رفع نیاز های مختلف در جست و جوی بازاری جامع و کامل هستند می باشد.  نمونه ای از مشخصات ظاهری این مرکز خرید نمای تمام کامپوزیت آن می باشد که در عین استفاده از اصول بروز معماری موجب ایجاد دور نمایی شیک و مناسب بوده و همچنین زمینه جذب مشتریان بیشتر به این مجتمع را فراهم آورده است.

مشخصات کلی

مرکز خرید هیراد اهواز در 7 طبقه ساخته شده است که 3 طبقه ی آن تجاری 3 طبقه ی دیگر آن هم اداری می باشد و دارای 1 طبقه مجزا جهت پارکینگ است. این مرکز دارای زیربنایی نزدیک به یک هزار و ۷۰۰ متر و دارای ۲۵۸ واحد تجاری در ابعاد ۱۵ تا ۲۳ متر می باشد و همچنین شامل ۵۴ واحد اداری در متراژ ۸۵ تا ۱۳۰ مترمربع می باشد، موارد استفاده این واحدهای اداری جهت ایجاد مطب پزشکان، دفا‌تر مهندسی، وکلا و شرکت‌ های خصوصی و… است.

این مجتمع تجاری هم چنین دارای کافی شاپ، رستوران سنتی و اینترنت بی سیم رایگان در سرتاسر این مجموعه می باشد.

بخش تجاری

مجتمع هیراد اهواز دارای سه طبقه ی تجاری است که به دلیل بورس قطعات و لوازم ویژه ای که در خود جای داده است یکی از بزرگترین فروشگاه های موجود در لوازم آی تی و تجهیزات الکترونیکی به حساب می آید و هم چنین دارای انواع محصولات متفاوت و متنوع از برند های مارک و معروف است که می توان انواع آن را در سرتاسر بخش های تجاری آن پیدا کرد. در کل تمام این ویژگی ها وجود کافی شاپ و رستوران سنتی در مرکز تجاری هیراد اهواز موجب شده تا مشتریان در میان حجم بالای دغدغه جهت خرید برندها و مارک های متفاوت ساعتی را جهت استراحت به این مکان مراجعه کنند و از آرامش نسبی در این مکان بهره مند شوند.

بخش خدماتی و رفاهی

پاساژ هیراد اهواز قطعا نیاز به امکانات رفاهی و مجموعه ای ملزومات دارد تا بتواند آسایش را برای افراد شاغل در مجموعه و همچنین مشتریان این مجموعه محیا کند. به همین جهت صاحبان این مجتمع اقدام به تکمیل امنیت خود از طریق راه اندازی سیستم اطفا حریق دوربین مدار بسته و سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب کرده اند. مجتمع تجاری اداری سیتی سنتر به دلیل طبقات متنوع و سهولت جابجایی افراد شاغل و هم چنین مشتریان نیاز به محیا ساختن شرایط مناسب جهت این جابجایی می باشد. به همین منظور ساختمان با 5 آسانسور و هم چنین 10 پله برقی تجهیز شده است.

آدرس : خوزستان – اهواز – پاداد شهر – خیابان 10

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید