barooj-2

مجتمع تجاری باروژ اصفهان

17425 2016/11/14
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 7 امتیاز : 4]
آدرس

مرکرخرید باروژ اصفهان یکی دیگر از مدرن ترین و مجلل ترین ساختمان های تجاری – اداری در این شهر است که دارای معماری منحصر به فردی می باشد که هر خریداری را مغلوب خود می کند. این مجتمع با هدف لوکس سازی طراحی و راه اندازی شده است و یکی از طرح های برگزیده معماری ساختمان های تجاری اصفهان می باشد.

barooj-6

مجتمع باروژ اصفهان در زمینی به مساحت 1400 مترمربع و به زیربنای 8800 مترمربع در 9 طبقه ساخته شده است. این ساختمان دارای 2 طبقه اداری، 4 طبقه تجاری و 3 طبقه پارکینگ می باشد. در طبقات تجاری زیربنایی حدود 3800 مترمربع به چشم می خورد، دارای 35 واحد تجاری که محدوده ی واحدها مساحتی معادل 2259 مترمربع در 4 طبقه ی همکف تا سوم بنا شده اند.

barooj-9

مرکز تجاری باروژ اصفهان در قسمت اداری خود زیربنایی معادل با 1034 مترمربع دارد که در طبقات چهارم و پنجم مستقر شده اند. 11 واحد با متراژ های مختلف دارد، از امتیازات طبقات اداری می توان به دکوراسیون و مبلمان درجه یک و لوکس، نورگیری طبیعی بی نظیر و طراحی باز اشاره کرد.

این مجموعه دارای پارکینگ طبقاتی در 3 طبقه می باشد که ظرفیت 70 خودرو را در مساحت 3420 مترمربع مستقر کرده است. این امکانات برای رفاه حال خریداران و مشتریان می باشد.

barooj-7

مجتمع تجاری باروژ یکی از بهترین مراکزخرید اصفهان محسوب می شود که در سال 94 به بهره برداری رسیده است. این مجموعه در بخش خدمات رفاهی خود دارای تهویه مطبوع، سیستم سرمایش و گرمایش بروز، جدید ترین شیوه های اجرایی سازه ای، شیشه های امنیتی و ضد گلوله، سیستم دوربین های مدار بسته، اتاق کنترل، رستوران و فست فود، کافی شاپ و تریا، سیستم اعلام و اطفای حریق و … می باشد.

barooj-5

مجتمع باروژ در قسمت تجاری خود دارای بهترین برندها و مارک های بین المللی و داخلی م باشد که می توانید آنها را در تمام قیمت های مناسب تهیه کنید. به دلیل موقعیت قرار گیری مناسب، منطقه و نوع لوکس سازی این مجتمع یکی از مراکز خرید گران قیمت و رده بالا در اصفهان به شمار می رود.

آدرس مجتمع تجاری باروژ اصفهان : اصفهان، چهار باغ بالا

برای مشاهده سایر عکس های مجتمع تجاری می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نمای کلی ساختمان

barooj-14

وید مرکزی ساختمان

barooj-4

barooj-10

barooj-8

ویترین ها و مسیر ها

barooj-11

ارتباط های عمودی (پله برقی و دید بصری)

barooj-12

بخش تجاری

barooj-13

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید