بازار موبایل اصفهان

10126 2016/07/14
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 7 امتیاز : 4.6]
آدرس

بازار موبایل اصفهان کجاست؟

بازار موبایل اصفهان یکی از بازار های لوکس، شیک و بزرگ در شاخه ی تلفن همراه بحساب می آید که می توان به آن در این زمینه اعتماد کرد. اکثر ما عادت داریم برای خرید از بازارهای مختلف و فروشگاه های موبایل متفاوتی پرس و جو کنیم تا خرید بهتری داشته باشیم و گاهی تنها ملاک سنجش برای ما قیمت است در صورتی که با توجه به جنس های تقلبی در بازار باید به گارانتی و خدمات پس از فروش یک کالا دقت داشته باشیم. یکی از ویژگی های فروشگاه های بازار موبایل اصفهان، خدمات پس از فروش و کیفیت اجناس موجود در پاساژ است.

معرفی اولیه بازار موبایل اصفهان

مجتمع تجاری موبایل اصفهان در 7 طبقه با هدف ایجاد مرکز تخصصی موبایل ساخته شده است. این بازار به سه بخش نمایشگاه دائم، واحد های تجاری ثابت و خدمات پس از فروش تقسیم می شود. بجز نمایشگاه دائم خود، حدود 100 واحد فعال دارد که زمینه موبایل به صورت تخصصی فعالیت می کنند. در طبقه همکف هنگام ورود با نمایشگاه دائم این مجموعه روبرو می شوید و در 5 طبقه بالا واحد های تجاری – اداری قابل دسترسی هستند، در طبقه منفی یک بازار موبایل اصفهان واحدهای خدمات پس از فروش مجموعه مشغول فعالیت هستند.

بخش فروش بازار موبایل اصفهان

پاساژ موبایل اصفهان پر طرفدارترین مجموعه ی موبایل اصفهان است که فروشگاه های آن در زمینه خرید و فروش موبایل و تبلت، خرید و فروش سیم کارت، گارانتی های موبایل، لوازم جانبی موبایل و نرم افزار های موبایل مشغول به فعالیت هستند. برند های متفاوت و متنوعی در این بازار به چشم می خورد که برخی از آنها از جمله هوآوی، سونی، اچ تی سی، سامسونگ و اپل در نمایشگاه دائم حضور دارند و گوشی موبایل را به صورت روشن در اختیار افراد قرار می دهند تا بتوانند از مدل درحال کار آن دیدن کنند. در طبقات هم برندهای معروف در تمام مغازه ها وجود دارد.

بخش خدمات بازار موبایل اصفهان

بازار موبایل اصفهان فردوسی خدمات رفاهی متداول در هر مجتمعی را در اختیار خریداران و شهروندان می گذارد از جمله : کافی شاپ، آسانسور های نفر بر، سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایش و گرمایش و سایر خدمات وابسته به مراکز خرید. برای رفاه حال بیشتر خریداران در واحد های تجاری دستگاه کارت خوان تعبیه شده است.

شماره تماس این مجموعه : 32234000 / 32242600 / 32240224-031

سایر عکس های بازار موبایل اصفهان :

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید