مرکز خرید کارون اهواز

28675 2017/04/22
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 8 امتیاز : 4.5]
آدرس

مرکز خرید کارون در خیابان سلمان فارسی خوزستان و در شهر اهواز واقع شده است. این مرکز خرید به عنوان بزرگترین و پر مخاطب ترین مرکز خرید سال 95 انتخاب گردید. این مرکز خرید در کنار مراکز خرید دیگر از جمله سیتی سنتر مهزیار، مرکز خرید برج اهواز و … یکی از بروز ترین بازارهای اهواز است. سهولت در امر رفت و آمد باعث شده تا این مجموعه جزو شلوغ ترین و پر مخاطب ترین مراکز و بازار های اهواز باشد.

مجتمع تجاری کارون اهواز با دارا بودن فروشگاه های متنوع و زیاد می تواند هر سلیقه ای را از خود راضی نگه دارد. در کنار تعدد فروشگاه ها، قیمت های مناسب این مجتمع باعث شده تا خریداران از خرید خود خوشنود باشند و آن را به دیگران نیز پیشنهاد کنند.

مجتمع تجاری اداری کارون در 5 طبقه در خیابان سلمان فارسی احداث شده است، در زمینی به مساحت 5250 متر مربع و با زیربنای 25000 مترمربع مساحت دارد. این مجتمع چند عملکردی دارای بخش های اداری، تجاری و خدماتی می باشد. بخش اداری مجموعه در سه طبقه و بخش تجاری آن در دو طبقه تعریف شده است. طبقات اداری این مرکز بیشتر بخش بهداشتی-درمانی را به خود اختصاص داده اند.

پاساژ کارون اهواز مرکز مناسبی برای خرید اجناسی از جمله کیف، کفش، پوشاک بانوان، پوشاک آقایان، محصولات آرایشی و بهداشتی، روسری و … می باشد. در کنار اجناس نام برده شده کالاهایی اعم از زیورآلات، صرافی، اسباب بازی و سیسمونی نیز موجود می باشد. این مجموعه با در نظر گرفتن پارکینگ طبقاتی موجب سهولت رفت و آمد برای خریداران شده است.

مجتمع تجاری کارون در اهواز یک استراتژی فروش را پیاده سازی کرده است، بر خلاف بازار های قدیم تجمع یک کالای خاص را در یک طبقه نمی بینید اما این پراکندگی باعث می شود تا خریداران به تمام پاساژ سر بزنند و در حین خرید یک کالا به سراغ اجناس دیگر نیز بروند، بعلاوه مقایسه ی اجناس را با کمی مکث می توانند انجام دهند و این امر به تسهیل خرید آنها کمک می کند. تنوع فروشگاه ها در بازار کارون موجب می شود تا تمامی افراد در سنین و سلایق گوناگون از این پاساژ خریداری کنند.

شماره تماس این مجموعه :

2922916 – 061

09168165108

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید

نظرات و دلنوشته های ثبت شده ...
  • a

    عالی

  • میثم یاوری

    بهترین پاساژ در اهوازه ، بسیار تمیز ، بروز ودارای تنوع در انواع پوشاک که از نظر فشن بروز ترین مدلهای لباس خصوصا انواع مانتو را با قیمتهای مناسب براحتی میتوان در این پاساژ تهیه نمود ، امسال نوروز آنجا بودم واقعا لذت بردم .