مجتمع تجاری اکسین مشهد

25730 2017/03/20
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 10 امتیاز : 3.5]
آدرس

مجتمع اکسین مشهد یکی دیگر از مراکز خرید زیبا و مدرن در این کلان شهر می باشد. این مرکز خرید در موقعیت بسیار عالی قرار گرفته است و به همین سبب از مخاطبان زیادی برخوردار می شود. درب اصلی مجتمع تجاری اکسین نبش چهار راه قرار گرفته است. تجمع، رفت و آمد مراجعه کنندگان توسط رمپ و پله های متعدد برقی انجام می گیرد. روح فعال و سرزنده مجتمع اکسین در منظر عابرین قرار دارد.

اگر رزرو تور مشهد انجام دادید و قصد خریداری چیزی را داشتید، این مجتمع می تواند به شما کمک بسیار زیادی کرده و بسیاری از نیازهای شما را مرتفع نماید.

ویژگی های معماری مجتمع اکسین مشهد

در مجتمع تجاری اکسین کل طبقات دارای نور و تهویه بسیار عالی می باشد. سه دستگاه آسانسور زیبای نفربر در ضلع جنوب غربی و نیز دو دستگاه آسانسور پانوراما و ده عدد پله برقی در داخل مجتمع، وظیفه انتقال مستقیم مراجعه کنندگان به طبقات بالای مجتمع را بر عهده دارند.

در طراحی به کار رفته، نمایی مدرن و زیبایی از مجتمع در اختیار عموم قرار داده شده است. خطوط مورب و کشیده در ترکیب نمای مجتمع تجاری اکسین مشهد حس یکپارچگی و شکوه را در مخاطب ایجاد میکند.

مشخصات کامل برج اکسین مشهد

پروژه اکسین مشهد با 24000 مترمربع زیربنا در ده طبقه (با احتساب 3 طبقه پارکینگ) طراحی و اجرا شده است. این مرکزخرید با ارتفاع 55 متر در زمینی به مساحت ۲۵۶۵ مترمربع قرار گرفته و دارای 400 واحد تجاری می باشد.

برج اکسین شامل طبقات مختلف به شرح زیر می باشد :

 • بخش رفاهی
 • بخش تجاری
 • بخش تشریفات
 • بخش خدماتی

راهنمای طبقات و خدمات رفاهی مجتمع تجاری اکسین

 • طبقه ۲-،۳-،۴- : ۷۵۰۰ متر پارکینگ هوشمند
 • طبقه ۱- :  بورس طلا و جواهر
 • طبقه همکف : برندها و مارک های معتبر- بانک
 • طبقه اول : هایپر مارکت با استانداردهای اروپا
 • طبقه دوم : لوازم خانگی، موبایل، صوت و تصویر
 • طبقه سوم : پوشاک، لوازم عروس و داماد، آرایشی
 • طبقه چهارم : فست فود، کافی شاپ
 • طبقه پنجم : تالار و رستوران

امکانات مجتمع تجاری اکسین مشهد

شهرک غرب مشهد (قاسم آباد) با جمعیتی در حدود 600 هزار نفر، جذابیت بسیار زیادی را برای سازندگان پروژه های تجاری ایجاد نموده است این منطقه در حال حاضر دارای مدرن ترین معماری شهری در مشهد می باشد. واقع شدن دانشگاه آزاد اسلامی با حدود 30 هزار دانشجو و دستگاه های غیرانتفاعی دیگر، وجود بزرگترین پارک آبی خاورمیانه (موجهای آبی) و احداث دومین مجموعه آبی تفریحی دیگر در نزدیکی چهار راه مخابرات، احداث پل های متعدد روگذر بر روی اتوبان امام علی که ارتباط بین این منطقه و مناطق آزادشهر و بلوار وکیل آباد را تسهیل نموده است، (این اتوبان از یک طرف به نمایشگاه بین المللی و از طرف دیگر به مناطق جنوب و شمال شهر و فرودگاه بین المللی ختم میشود) اهمیت این منطقه را برای هرگونه سرمایه گذاری بارزتر می نماید.

پروژه مرکز تجاری اکسین مشهد موقعیت ممتاز این چهار راه یعنی نبش شمال غربی را به خود اختصاص داده، به نحوی که با توجه به عقب نشینی اداره مخابرات و تراکم کم بافت تجاری پیرامون، پروژه اکسین مشهد پس از اجرا از فاصله چند صد متری از هر طرف چهارراه کاملاً در رویت بوده و با دارا بودن عمق دید بسیار مناسب و معماری مدرن پروژه مانند نگین در منطقه می درخشد.

موقعیت جغرافیایی پاساژ اکسین مشهد

چهارراه مخابرات شهرک غرب (قاسم آباد) قلب تجاری این منطقه می باشد حداکثر تردد اتومبیل و عابر پیاده و مجاورت این چهار راه با فروشگاه رفاه، مجموعه جدید آبی تفریحی و دانشگاه آزاد و همچنین نزدیکی آن به اتوبان امام علی موقعیتی برجسته به این چهارراه بخشیده است، مجتمع تجاری اکسین در نبش این چهارراه واقع شده است. یکی از عوامل دیگر که موقعیت فعلی را مناسب می کند وجود پارکینگ روباز در جنوب شرقی این چهار راه است و مجتمع اکسین علاوه بر سه طبقه پارکینگ با چنین موهبتی روبروست.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید

نظرات و دلنوشته های ثبت شده ...
 • pooria jahedi

  واقعا عالی بود