مرکز خرید برج گلدیس تهران

26513 ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 11 امتیاز : 4.5]
آدرس

مجتمع تجاری گلدیس تهران

مرکز خرید گلدیس به علت سابقه ای که دارد جزو یکی از شناخته شده ترین مراکز تجاری در این استان است، این مرکز خرید 16 سال قبل در سال 1379 به بهره برداری رسید. موقعیت قرار گیری این مجتمع در یکی از بهترین نقاط شهری و در حاشیه میدان است، از این رو دست رسی به آن آسان و با تمام وسایل نقلیه امکان پذیر می باشد.

مشخصات اولیه برج گلدیس تهران

مرکز خرید برج گلدیس تهران در زمینی به مساحت 5000 مترمربع در 13 طبقه ساخته شده است. دارای دو عملکرد تجاری و اداری می باشد که 220 واحد اداری در کنار غرفه های تجاری به عنوان پشتیبانی و واحدهای بازرگانی و … وجود دارند. در خارج از مجموعه مغازه هایی برای دو کاربرد فروش های خارجی و مرتبط با مرکز خرید ایجاد شده اند.

بخش تجاری و فروش پاساژ گلدیس تهران

مرکز خرید گلدیس صادقیه تهران در بخش تجاری خود 330 واحد فعال دارد که در زمینه های پوشاک آقایان و بانوان، شال و روسری، زیورآلات و بدلیجات، کیف و کفش، لباس کودک و نوزاد، تابلو و تزئینات، دکوری و اجناس لوکس، اسباب بازی و عروسک، محصولات سنتی، عینک، ساعت، عطر و ادکلن، لباس زیر و … فعالیت می کند.

مجتمع تجاری گلدیس صادقیه تهران دارای فروشگاه های فرهنگی و تجاری است. این مجموعه به دلیل موقعیت بسیار عالی و بودن در حاشیه میدان دوم صادقیه دسترسی بسیار مناسبی دارد. با وجود پارکینگ رایگان در مجموعه، اگر با وسیله حمل و نقل عمومی از جمله مترو و تاکسی به این مرکز بروید بسیار راحت تر رفت و آمد خواهید کرد.

بخش خدماتی و رفاهی مرکز خرید برج گلدیس

مرکز تجاری صادقیه تهران در بخش خدماتی خود دارای قسمت های زیر می باشد :

  • پارکینگ رایگان، عمومی و اختصاصی
  • دارای سیستم اعلام و اطفای حریق
  • دارای دو مجموعه کافی نت
  • دارای دو دستگاه آسانسور
  • شامل دو کافی شاپ و یک رستوران
  • دارا تهویه مطبوع و نور طبیعی
  • دارای سیستم سازه ای فولادی و نمای ترکیبی کامپوزیت آلمینیوم و شیشه
لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید