سفارش چاپ کیسه پارچه ای با کیفیت

1046 ۱۴۰۲/۰۹/۲۹
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 0 امتیاز : 0]

سفارش چاپ کیسه پارچه ای با کیفیت موردی است که باید برای امر تبلیغات و برند سازی همیشه مورد توجه قرار گیرد. ولی سوالی که پیش می آید این است که چرا چاپ بگ پارچه ای مهم است؟ در این مطلب به دلایل استفاده از کیسه پارچه ای می پردازیم تا متوجه شویم آیا ارزش هزینه کردن دارد یا نه.

چاپ کیسه پارچه ای نه فقط به خاطر تبلیغات داینمایک مورد توجه قرار گرفته است بله برای این که محافظ محیط زیست هم می باشد امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

مزایای سفارش کیسه پارچه ای آماده

چاپ بگ پارچه ای آماده یکی از محصولاتی می باشد که می تواند به شما به عنوان هدیه تبلیغاتی کمک زیادی بکند. در نظر داشته باشید که مهم نیست اگر کیسه پارچه ای آماده مستقیم به دشت مشتری می رسد یا خیر. یا مهم نیست که محصولی برای فروش و گذاشتن داخل این کیسه ها دارید یا نه، در هر صورت می توانید از جنبه های تبلیغاتی کیسه های پارچه ای استفاده کنید.

شما می توانید سفارش چاپ کیسه پارچه ای در تعداد کم را از طریق وبسایت جاوید پلاست بدهید و بعد از اینکه نام برند و لوگوی شما روی آن چاپ شد، آن ها را به فروشگاه های مختلف داده و از آنها درخواست توزیع این کیسه های پارچه ای را بکنید. این گونه آن ها محصولات خود را در کیسه های شما قرار خواهند داد و پس از آن به مشتری هایشان می دهند.

برخی از مزیت های کیسه پارچه ای با کیفیت عبارتند از:

 1. دوام بالا
 2. کارایی بالا
 3. هزینه پایین
 4. قابلیت چند بار استفاده
 5. قابل بازیافت بودن
 6. قابل شستشو بودن
 7. اشغال فضای کم
 8. دوام لوگوی چاپ شده روی کیسه
 9. امکان حمل کالای سنگین
 10. استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی
 11. بهترین راه تبلیغات

مزیت های سفارش کیسه پارچه ای با کیفیت برای تبلیغات

کاربردی بودن

کیسه های پارچه ای بسیار کاربردی هستند. حتما با به حال شده که برای رید از خانه بیرون بروید و پس از آن با تعدادی کیسه پلاستیکی به خانه بازگشته باشید. کیسه های پلاستیکی برای محیط زیست بسیار مضر هستند و چند صد سال طول می کشد تا تجزیه شوند.

کیسه های پارچه ای گزینه های بهتری برای حمل خرید ها و وسایل شما هستند چرا که قابل استفاذه مجدد و همچنینی بازیافت هستند. افراد می توانند همیشه داخل کیف خود یک کیسه پارچه ای همراه داشته باشند تا پلاستیک به صورت بی روه مصرف نشود و مراقبت بیشتری از طبیعت و محیط زیست انجام شود. بسیاری از شرکت ها از این فرصت استفاده کرده اند و لوگوی تبلیغاتی خود را روی این کیسه ها چاپ کرده اند. شما نیز اگر کسب و کاری دارید می توانید با سفارش چاپ کیسه پارچه ای به تبلیغات کسب و کارتان کمک کنید.

قابلیت استفاده طولانی

چاپ روی بگ پارچه ای و کیسه های پارچه ای دوام بالا دارند و برای همین می توان از آنها برای زمانی طولانی استفاده کرد. همچنین تحمل وزن بالای آنها نیز عاملی برای بادوام بودن آنهاست.به همین دلیل امروزه بسیاری از افراد جامعه به استفاده از کیف های پارچه ای روی آورده اند.

کیسه های پارچه ای ماندگاری ای در حدود ماه ها و سال ها دارند. بنابراین شما می توانید با پرداخت هزینه ای بسیار کم برای حداقل 1 سال برند خود را تبلیغ کنید.

دوست دار محیط زیست

امروزه همه ما به فکر محافظت هر چه بیشتر از محیط زیست هستیم. به همین دلیل بسیار مهم است که تا جای ممکن به دنبال روش هایی برای کاهش آسیب به خانه تمامی موجودات باشیم. از آنجایی که یکی از مضر ترین مواد که در استفاده روزانه خود جای داده ایم پلاستیک است، بنابراین باید به دنبال جایگزینی مناسب برای آن باشیم. مناسب ترین جایگزین برای کیسه های پلاستیک، کیسه های پارچه ای هستند.

بنابراین با استفاده از کیسه های پارچه نه تنها می توانید نام تجاری خود را تبلیغ کنید بلکه می توانید به محیط زیست کمک کنید. با سفارش چاپ کیسه پارچه ای می توانید باعث ایجاد فرهنگ سبز شوید و افراد دیگری را نیز به محافظت از کره زمین دعوت کنید. وقتی به مخاطبین خود نشان میدهند که به محیط زیست اهمیت می دهید آنها نیز به شما بیشتر اعتماد می کنند و در چشم آنها فردی مسئولیت پذیر به نظر می آیید.

قابل شستشو بودن

شما فقط یک بار سفارش چاپ کیسه پارچه ای می دهید و پس از آن افراد برای بارها از آن کیسه ها استفاده خواهند کرد. حتی اگر کیسه ها آلوده و کثیف شوند نیز قابل شستشو هستند. همچنین اگر چاپی که انجام داده اید کیفیت خوبی داشته باشد، مثل چاپ سیلک جاوید، می توانید از بابت پاک شدن رنگ و نوشته ها مطمئن باشید.

دارای فضای کافی برای لوگوی شما

هنگام سفارش چاپ کیسه پارچه ای به دلیل داشتن فضای کافی، می توانید خلاقیت بیشتری به خرج داده و فضای بیشتری برای پیاده کردن آن داشته باشید. همچنین می توانید هر دو طرف کیسه پارچه ای خود را چاپ انجام دهید. این گونه حتی با وجود چاپ تک رنگ نیز می توانید طرحی جذاب را سفارش بدهید که جلوه گر برند و نام تجاری تان است.

مناسب برای همه اقشار

کیسه های پارچه ای وسیله ای است که تمام اقشار جامعه به آن نیاز دارند. از پیرزن ها گرفته تا بچه های دبستانی و از پزشک ها گرفته تا معلم هاف همگی می توانند برای حمل وسایل خود از کیسه های پارچه ای استفاده کنند. برای همین تمامی کسب و کارها چه کوچک باشند و چهبزرگ بدون توجه به سن و قشر مخاطبین خود می توانند از کیسه های پارچه ای برای تبلیغات خود استفاده کنند. البته باید به انتخاب رنگ مناسب برای مخاطب خود نیز دقت کنید.

قیمت کیسه پارچه ای با کیفیت

یکی از ویژگی های مهم هر محصول که باید هنگام خرید کردن یا سفارش دادن در نظر گرفت قیمت آنهاست. ساک های پارچه ای با وجود داشتن کارایی بسیار زیاد قیمت کمی دارند و ارزان هستند. البته می توانید در انتخاب گرماژ و جنس نیز قیمت را کاهش داده و مناسب ترین و به صرفه ترین سفارش را ثبت کنید. شما می توانید از لیست قیمت های ما دیدن فرمایید یا با ما تماس بگیرید و قیمت ها را دریافت کنید.

اگر تا بحال در مورد سفارش چاپ کیسه پارچه ای شک و تردیدی داشته اید، قطعا این مقاله و نکات داخل آن شما را متقاعد کرده که با هزینه کردن برای کیسه پارچه ای، چند برابر آن هزینه به فروشگاهتان باز خواهد گشت و هیچ ضرری نمی کنید. کافی است با ما تماس بگیرید یا فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید تا صاحب کیسه های پارچه ای با طرح دلخواهتان روی آن بشوید.

نتیجه گیری

چاپ بگ پارچه ای و سفارش کیسه پارچه ای با کیفیت به شما در امر برند سازی و تبلیغات بسیار کمک می کند آن هم به این دلیل که به دفعات مشتریان شما از آنها استفاده می کنند. شرکت چاپ سیلک جاوید ارائه دهنده انواع خدمات چاپ برروی کیسه ها پارچه ای و پلاستیکی شما دوستان را این امر بسیار کمک می کند. 

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید