آبشار رنگو گرگان

11089 2018/10/27
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 2 امتیاز : 5]
آدرس
فاصله مکانی
فاصله زمانی

آبشار رنگو کجاست؟

استان گلستان به واسطه جاذبه های طبیعی که در خود جای داده است از جمله استان های گردشگری کشور می باشد و سالانه گردشگران فراوانی، چه از داخل کشور و چه از خارج کشور جهت بازدید از زیبایی های طبیعت این استان به آن سفر می کنند. از جمله جاذبه های طبیعی موجود در این استان می توان به پارک های جنگلی، آبشارها، غارها و … اشاره کرد که در این مقاله می خواهیم به برسی آبشار رنگو گرگان بپردازیم. این آبشار زیبا در 15 کیلومتری شهر گرگان و در جنگلی با همین نام واقع شده است و به همین جهت محلی ها این نام را بر روی آن نهاده اند.

آبشار رنگو گلستان در منطقه ای زیبا، سر سبز و همراه با درختانی بلند واقع شده است. این آبشار 7 متر ارتفاع دارد و دارای بستری نیم دایره ای شکل می باشد. همچنین آب و هوایی خنک و پوشش گیاهی متنوع در اطراف آن بر زیبایی های آن افزوده اند. اما رسیدن به آبشار رنگو در گرگان به سادگی نمی باشد و برای رسیدن به آن به رهنما نیاز پیدا خواهید کرد. برای رسیدن به این محل باید از مسیر پارک جنگلی و روستای توشن حدود 5 ساعت پیاده روی کنید. اما اگر به چنین مکان هایی علاقه دارید ارزشش را خواهد داشت. همچنین اگر خسته شدید کمی جلوتر می توانید در کمپ رنگو به استراحت بپردازید.

در مسیر رسیدن به این آبشار جاذبه های طبیعی فراوانی همچون رودخانه ها، پوشش گیاهی متنوع، آبشارهای کوچک و … که در جنگل رنگو گرگان به چشم می خورد، باعث جذاب تر شدن این سفر گردشگری خواهند شد. علاوه بر این بهترین زمان سفر به این مکان در فصل بهار و از اردیبهشت ماه تا اواخر خرداد ماه می باشد.

آبشار رنگو از جمله جادبه های طبیعی استان گلستان می باشد که شما می توانید در تور گرگان گردی از این محل بازدید کنید.

آدرس آبشار رنگو : استان گلستان، 15 کیلومتری جنوب غربی شهرستان گرگان، روستای توشن

عکس های آبشار رنگو

 

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید