مجتمع تجاری تفریحی آسمان مشهد

16007 ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 9 امتیاز : 4.9]
آدرس

مجتمع تجاری تفریحی آسمان مشهد

این مجتمع عظیم و بسیار شیک در میدان هفده شهریور واقع شده است این مجتمع شیک یکی از بزرگترین مراکز خرید و تفریحی مشهد است که بزرگترین پارکینگ طبقاتی ایران را دارد. ۷۰۰ واحد تجاری دارد که شیک ترین و به روزترین پوشاک و محصولات را عرضه می کند.

شما در مرکز خرید آسمان مشهد علاوه بر تأمین وسایل و کالاهای مورد نیاز خود می توانید از امکانات تفریحی و خدماتی آن هم استفاده کنید و لذت ببرید؛ به بیان دیگر، در تور مشهد خود می توانید با مراجعه به این مجموعه از دیگر مراکز خرید بی نیاز شوید.

خدمات رفاهی مجتمع تجاری آسمان مشهد

مجتمع تجاری آسمان مشهد دارای امکانات تفریحی دیگری شامل بازی سرپوشیده، رستوران و فست فود می باشد. پارکینگ ۱۸ طبقه این مرکز خرید، مهمترین قسمت اینجاست که علاوه بر اینکه بزرگترین پارکینگ طبقاتی ایران است، نقش به سزایی در کاهش ترافیک و مشکل جای پارک در آن محدوده را دارد. مجتمع تجاری و تفریحی آسمان مشهد شیک و عظیم ترین مرکز خرید مشهد هست که بزرگترین پارکینگ طبقاتی ایران را دارد.

راهنمای طبقات و مشخصات کامل مجتمع تجاری آسمان مشهد

طبقات 1-، همکف و اول مجتمع تجاری تفریحی آسمان مشهد دارای کاربری تجاری است. طبقه یازدهم این مجموعه نیز جهت احداث مرکز تفریحی و شهربازی در نظر گرفته شده است. جمع زیر بناهای تجاری و تفریحی مورد اشاره 19350 متر مربع می باشد.

مجتمع تجاری تفریحی آسمان مشهد دارای آسانسور، پله برقی، نمازخانه و ۳ ورودی اصلی از خیابان های شهید شیرودی، شهید صدر و میدان ۱۷ شهریور می باشد.

مجتمع تجاری تفریحی آسمان مشهد از مجتمع‌ های بزرگ تجاری و تفریحی شهر مشهد می‌ باشد. در مجتمع تجاری و تفریحی آسمان مشهد در حدود ۷۰۰ واحد تجاری موجود می‌ باشد که این واحد‌ها با عرضه به روز پوشاک، کیف و کفش، لوازم لوکس و غیره نیاز‌های سلایق متفاوت را برآورده می‌ کند این واحدهای تجاری در طبقات منهای یک، همکف و طبقه اول واقع شده‌ اند.

یکی از شگفت انگیز ترین نکته‌ هایی که در‌باره مجتمع تجاری و تفریحی آسمان مشهد می‌ توان به آن اشاره نمود پارکینگ ۱۸ طبقه‌ ای این مجتمع است که در میدان هفده شهریور یکی از مناطق پر رفت و آمد مشهد واقع شده است. پارکینگ مجتمع تجاری آسمان مشهد هم بعنوان پارکینگ این مجتمع فعال می‌ باشد و هم بعنوان یکی از بزرگترین پارکینگ‌ های طبقاتی شهرداری در این منطقه پر رفت آمد و شلوغ شهر مشهد و حتی کشور می‌ باشد.

امکانات مجتمع تجاری تفریحی آسمان مشهد

پارکینگ طبقاتی آسمان در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ مترمربع و در ۱۸ طبقه دارای ۲۱۰۰ فضای پارک خودرو و همچنین جایگاه های پارک موتورسیکلت و پارک خودرو ویژه معلولین است. این پارکینگ بزرگترین پارکینگ طبقاتی ایران بوده و در آبان ماه ۹۱ افتتاح گردیده است. از دیگر بخش های این مجموعه می توان به مجتمع تجاری با ۷۰۰ واحد فروشگاهی و نیز شهربازی سرپوشیده ۵۰۰۰ مترمربعی و رستوران و فست فود اشاره کرد. پارکینگ طبقاتی آسمان در میدان هفده شهریور مشهد و انتهای بازار رضا واقع شده و نقش موثری در کاهش ترافیک و مشکل جای پارک در این محدوده بزرگ تجاری دارد.

مرکز خرید آسمان مشهد دارای شهر بازی سرپوشیده و رستوران و فست فود و پارکینگ عمومی با زیر بنای ۴۹۲۱۳ مترمربع و با ظرفیت ۲۱۰۰ خودرو و ۱۳۰ جایگاه پارک موتور سیکلت در طبقات دوم تا یازدهم است.

موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری تفریحی آسمان مشهد

مجتمع تجاری تفریحی آسمان مشهد در میدان هفده شهریور مشهد نزدیک به حرم مطهر رضوی و چندین بازارچه خرید واقع شده است، که برای مشهدی ها و مسافران محل خوبی برای خرید با قیمت مناسب را فراهم میکند. ویژگی این منطقه تنوع اجناس می باشد.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید