مرکز خرید کیان سنتر مشهد

62249 2016/03/07
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 28 امتیاز : 3.8]
آدرس

مجتمع تجاری کیان سنتر مشهد کجاست؟

کیان سنتر مشهد از معروف ترین مراکز خرید مشهد است که در بلوار جانباز و در نزدیکی مراکز خریدی چون پروما، نیکا قرار گرفته است و مورد توجه شهروندان مشهدی، گردشگران و زائران حرم مطهر قرار گرفته است. مجتمع کیان سنتر مشهد از مجموعه های تجاری موفقی بود که سبب شد تا پس از چند سال از افتتاح کیان سنتر1، کیان سنتر 2 مشهد را در رو به روی مجتمع شماره ی یک بسازند. اگر مسافر یک تور مشهد هستید یا اینکه شخصا به مشهد سفر کرده اید یا اینکه اصلا شهروند مشهدی هستید، می توانید تمام خریدهای خود را بصورت جامع در این دو مجموعه انجام دهید و همچنین سوغاتی هایی برای کسانی که همراهتان نبودند را تهیه کنید. حال به تفکیک اطلاعات کلی، درباره ی هر دو مجموعه می پردازیم.

kiancenter mashhad-1

کیان سنتر یک مشهد

مرکز خرید کیان سنتر۱ مشهد از اولین مجتمع های تجاری است که بعد از پروما ساخته شد و مورد توجه همه قرار گرفت. کیان سنتر1 مشهد یکی دیگر از مراکز خرید بزرگ مشهد است که شهروندان مشهدی طرفدار آن هستند و همچنین گردشگران و زائران در برنامه ی سفر خود دیدن و خرید از بازار کیان سنتر مشهد را از یاد نمیبرند. از امکانات این مجتمع بزرگ، مغازه های تجاری است که ارائه دهنده ی پوشاک، لوازم تزئینات و … هستند.

همچنین هایپر مارکتی که شما براحتی می توانید هر آنچه را که نیاز دارید در آن خرید کنید. از همه این موارد که بگذریم آنچه که در مراکز خرید، خانواده ها و مخصوصا کودکان را جذاب می کند دارا بودن شهربازی است که باعث سرگرمی کودکان شده و بزرگترها به راحتی می توانند خرید انجام دهند.

در کنار همه اینها فست فود و کافی شاپ هایی در این مجموعه آماده ارائه خدمات هستند. اگر به دنبال رستوران با کیفیت هستید در کنار مجتمع کیان سنتر رستورانی با بهترین خدمات قرار دارد. ناگفته نماند اگر بدنبال خرید از فروشگاه هایی ارائه دهنده ی اجناس برند هستید، مرکز خرید کیان سنتر مشهد انتخاب خوبی است.

کیان سنتر دو مشهد

پس از موفقیت مرکز خرید کیان سنتر1 در جذب شهروندان و زائران حرم مطهر و نیاز شهر مشهد به مراکز خرید با توجه به حجم بالای زائری که سالانه به مشهد وارد میشوند، پروژه ساخت کیان سنتر۲ مشهد شروع شد و هم اکنون به یکی از پرطرفدار ترین مجتمع های تجاری مشهد تبدیل شده است. کیان سنتر۲ در مشهد برجی عظیم با واحدهای تجاری بسیاری است که به عرضه محصولات متفاوت مشغول هستند و همچنین برخی از این مغازه ها به ارائه محصولات برند معروف و مورد علاقه مشتریان پرداخته اند. علاوه بر واحدهای تجاری در این مجموعه هایپر مارکتی بزرگ با تنوع محصول بسیار قرار دارد و همچنین شهربازی و فود کورت از دیگر امکانات آن است. از امکانات رفاهی کیان سنتر 2 مشهد می توان به پارکینگ هم اشاره کرد.

ادرس کیان سنتر مشهد : بلوار جانباز، تقاطع فرامرز عباسی

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید

نظرات و دلنوشته های ثبت شده ...
  • m.g

    خوب بود ممنون