MENUMENU
051-36040039

مرکز خرید کیان سنتر مشهد

26456 ۱۳۹۴/۱۲/۱۷
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 26 امتیاز : 3.7]
آدرس

مجتمع تجاری کیان سنتر مشهد کجاست؟

کیان سنتر مشهد از معروف ترین مراکز خرید مشهد است که در بلوار جانباز و در نزدیکی مراکز خریدی چون پروما، نیکا قرار گرفته است و مورد توجه شهروندان مشهدی، گردشگران و زائران حرم مطهر قرار گرفته است. مجتمع کیان سنتر مشهد از مجموعه های تجاری موفقی بود که سبب شد تا پس از چند سال از افتتاح کیان سنتر1، کیان سنتر 2 را در رو به روی مجتمع شماره ی یک بسازند. شما می توانید تمام خریدهای خود را بصورت جامع در این دو مجموعه انجام دهید و همچنین سوغاتی هایی برای کسانی که همراهتان نبودند را تهیه کنید. حال به تفکیک اطلاعات کلی، درباره ی هر دو مجموعه می پردازیم.

آدرس کیان سنتر مشهد,ادرس کیان سنترمشهد,کیان سنتر دو مشهد

کیان سنتر یک مشهد

مرکز خرید کیان سنتر یک از اولین مجتمع های تجاری است بعد از پروما ساخته شد و مورد توجه همه قرار گرفت. این مجتمع یکی دیگر از مراکز خرید بزرگ مشهد است که شهروندان مشهدی طرفدار آن هستند و همچنین گردشگران و زائران در برنامه ی سفر خود دیدن و خرید از بازار کیان سنتر دارند. از امکانات این مجتمع بزرگ، مغازه های تجاری است که ارائه دهنده ی پوشاک، لوازم تزئینات و ... هستند.

کیان سنتر مشهد,کیان سنتر یک مشهد,کیان سنتر1 مشهد

همچنین هایپر مارکتی که شما براحتی می توانید هر آنچه را که نیاز دارید در آن خرید کنید. از همه این موارد که بگذریم آنچه که در مراکز خرید، خانواده ها و مخصوصا کودکان را جذاب می کند دارا بودن شهربازی است که باعث سرگرمی کودکان شده و بزرگترها به راحتی می توانند خرید انجام دهند.

کیان سنتر2 مشهد,مجتمع تجاری کیان سنتر,مراکز خرید مشهد

در کنار همه اینها فست فود و کافی شاپ هایی در این مجموعه آماده ارائه خدمات هستند. اگر به دنبال رستوران با کیفیت هستید در کنار مجتمع کیان سنتر رستورانی با بهترین خدمات قرار دارد. ناگفته نماند اگر بدنبال خرید از فروشگاه هایی ارائه دهنده ی اجناس برند هستید، مرکز خرید کیان سنتر مشهد انتخاب خوبی است.

آدرس کیان سنتر مشهد,ادرس کیان سنترمشهد,کیان سنتر دو مشهد

کیان سنتر دو مشهد

پس از موفقیت مرکز خرید کیان سنتر1 در جذب شهروندان و زائران حرم مطهر و نیاز شهر مشهد به مراکز خرید با توجه به حجم بالای زائری که سالانه به مشهد وارد میشوند، پروژه ساخت کیان سنتر دو شروع شد و هم اکنون به یکی از پرطرفدار ترین مجتمع های تجاری مشهد تبدیل شده است. این پاساژ برجی عظیم با واحدهای تجاری بسیاری است که به عرضه محصولات متفاوت مشغول هستند و همچنین برخی از این مغازه ها به ارائه محصولات برند معروف و مورد علاقه مشتریان پرداخته اند. علاوه بر واحدهای تجاری در این مجموعه هایپر مارکتی بزرگ با تنوع محصول بسیار قرار دارد و همچنین شهربازی و فود کورت از دیگر امکانات آن است. از امکانات رفاهی کیان سنتر 2 مشهد می توان به پارکینگ هم اشاره کرد.

ادرس کیان سنتر مشهد : بلوار جانباز، تقاطع فرامرز عباسی

نظر خود را به این مطلب بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد ؛ بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند