beach-park25

پارک ساحلی آنتالیا ترکیه

12472 ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 4 امتیاز : 4]

لذت قدم زدن در یک پارک ساحلی سرسبز و با طراوت در ساحل دریای مدیترانه خاطره ایست که از ذهن گردشگرانی که حال و هوای این پارک را تجربه کرده اند هرگز پاک نمی شود.

این پارک ساحلی آنتالیا در ترکیه که از پر طرفدارترین پارک های آنتالیا ترکیه می باشد، در امتداد ساحل دریا کشیده شده است؛ پارکی به طول ۱۰ کیلومتر با جاذبه های فراوان برای مردم.

beach-park7

وجود درختان زیبا و انواع گل های خوش نقش و بو فضایی را پدید آورده است که گردشگران با فراغ خاطر و آسودگی خیال انگیزی از زیبایی های آن لذت ببرند.

beach-park18

محیط ساکت و آرامش بخش این پارک با چشم انداز دریای آبی و زیبای مدیترانه برای هر کسی جذاب و دلرباست.

پلاژهای متعدد در چند قدمی دریا با امکانات پذیرایی و اقامت برای گردشگران و کسانی که تمایل دارند ساعاتی را در ساحل دریا باشند فراهم کرده اند.

beach-park21

این پارک ساحلی مناسب برای انواع تفریحات دریایی است از این رو پلاژ داران انواع وسایل تفریح دریایی را در آن فراهم نموده اند تا هرکس با هر سلیقه ای بتواند از این تجهیزات بهره ببرد.

beach-park20

اصولا سواحل دریا زمانیکه از شرایط ویژه ای برخوردار باشد محل جذب گردشگران است و اینجا در این پارک زیبا همه روزه گردشگرانی از نروژ، سوئد، روسیه و سایر کشورهای جهان که دسترسی کمتری به خورشید دارند حضور یافته و از موهبت آب، آفتاب و فضای دلنشین پارک ساحلی بهره می گیرند. واقعا که سواحل دریای آنتالیا انتخاب مناسبی می باشد.

در پلاژهای پارک همواره امکانات پذیرایی مهیاست. صبحانه، نهار، شام و صدف های خوراکی آماده است و سایه سارهای مصنوعی و طبیعی برای استراحت در ساحل همواره برقرارند.

beach-park16

پارک ساحلی آنتالیا مکانی دیدنی و جذاب است. محلی امن و آرام که به راستی آنرا می توان مصداقی برای اکوتوریسم دانست. این مکان از محبوبترین جاذبه های گردشگری آنتالیا در ترکیه می باشد و گردشگران بسیاری را در خود می بیند.

امروزه در جهان بسیاری از دولت ها می کوشند تا با ارائه آموزش هایی به شهروندان آنان را در مسیری هدایت کنند که ضمن استفاده از مواهب و منابع طبیعی محافظ آن نیز باشند و اینجا و در این پارک چرخه اکوتوریسم برای ساکنین و گردشگران نهادینه شده است.

اتوبوس هایی در شهر آنتالیا تردد می کنند که از این سوی شهر به آن سوی شهر در گذرند و با سوار شدن به آنها که جملگی از مسیر پارک ساحلی می گذرند می توان به آنجا رفت.

beach-park4

چشم اندازهای باشکوه دریا از میان پارک سرسبز مناظری بی بدیل را در برابر دیدگان آدمی نمایان می سازد که بسیار خاطره انگیز و دلرباست.

ایرج مرادی

در ذیل دیگر عکس های پارک ساحلی آنتالیا ترکیه را می بینید که توسط استاد مرادی عزیز به صورت اختصاصی برای سایت نشاط آوران تهیه شده است:

beach-park

beach-park1

beach-park3

beach-park5

beach-park6

beach-park10

beach-park8

beach-park9

beach-park11

beach-park12

beach-park13

beach-park14

beach-park15

beach-park17

beach-park19

beach-park22

beach-park23

beach-park24

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید