tarebar-1

میدان تره بار قم

26212 ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 7 امتیاز : 4.4]
آدرس

در هر شهر میادین تره بار جزو پر مخاطب ترین مراکز خرید هستند که می توان خوراک روزانه و ماهانه خانواده را از آن مکان تهیه کنند. میادین میوه و تره بار قم امروز برای ما سوژه ی مطلب شدند تا یکی از آنها را بررسی کنیم. مردم قم از نقاط مختلفی خرید روزانه ی خود را تهیه می کنند اما هنوز هم عده ای هستند که با توجه به قدمت بازار و فروش بالا و محصولات تازه به میدان تره بار قم در خیابان امام موسی صدر مراجعه می کنند.

tarebar-3

در بازار تره بار قم حدود 1000 نفر مشغول به فعالیت در غرفه های میوه و تره بار خود هستند. این بازارچه ورودی های متعددی از سه خیابان منتهی به آن را دارد، غرفه های بازار در حاشیه زمین کنار یکدیگر قرار دارند و قسمت مرکزی محل تردد خریداران سواره و پیاده می باشد.

tarebar-4

فروش در بازار میوه و تره بار به صورت عمده فروشی و جزئی فروشی می باشد که مردم محلی بیشترین خرید خود را در قالب خرید های جعبه ای می کنند. در این بازار می توانید اجناسی از جمله انواع میوه، انواع سبزی جات، انواع مرکبات، انواع صیفی جات و سایر محصولات کشاورزی تازه را پیدا کنید.

tarebar-7

میدان میوه و تره بار قم جزو قدیمی ترین بازار های موجود در سطح شهر است که دارای راسته های روباز و نیمه روباز است. این راسته ها در سه قسمت بسته (مغازه ها)، نیمه باز (غرفه های فروش) و باز (حیاط و محل تردد) تعبیه شده اند. قیمت اجناس در این میدان بسیار مناسب تر از سایر میادین تره بار می باشد.

tarebar-11

سایر عکسهای میدان تره بار قم :

tarebar-9

tarebar-10

tarebar-8

tarebar-5

tarebar-2

میادین تره بار در قم تعداد قابل توجهی هستند، که با توجه به منطقه و میزان خرید مراجعه کنندگان مقصد خود را انتخاب می کنند، اما بازار میدان نو قم قدمت تاریخی دارد و در آن وقایع مختلفی رویداده است و از این رو حس و حال متفاوتی دارد.

آدرس میدان تره بار قم : بلوار امام موسی صدر، میدان مطهری، میدان میوه و تره بار (میدان نو)

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید

نظرات و دلنوشته های ثبت شده ...
 • هایپرفایل – فروشگاه دانشجویان ایران

  سلام

  من یه بار رفتم جای قشنگی بود

  ولی خیلی شلوغ بود

  • خانم گنجعلی

   سلام و درود
   بله جزو میدان های تره بار بسیار شلوغ است اما گاهی همین شلوغی و هیاهوی مردم زیباست. مهم ترین نکته در مراکز خرید وجود داشتن مشتریان در محل است.