مرکز خرید هایپر استار تهران

47239 2016/03/12
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 35 امتیاز : 4.1]
آدرس

مجموعه هایپر استار ها مراکز خرید یا فروشگاه های زنجیره ای هستند که در شعب مختلف فعالیت خود را از سال 1388 در ایران آغاز کردند. اولین شعبه هایپر استار در خیابان ارم و غرب تهران افتتاح شد و رفته رفته شعب هایپر استارها در کل ایران رواج پیدا کرد، این فروشگاه های زنجیره ای خارجی با هدف مصرف گرایی ایجاد و توسعه پیدا کرد. بازارهای قدیمی و سنتی تهران مثل بازار صفویه تهران، بازار بزرگ تهران و سرای امیرکبیر تهران جای خود را به هایپر استارهایی از جمله هایپر استار شعبه ارم داده اند.

هایپر استار تهران یکی از بزرگترین هایپر مارکت ها و مراکز خرید تهران است که هر آنچه را نیاز داشته باشید در آنجا می توانید تهیه کنید. مجتمع هایپر استار تهران از همان ابتدا در بین مردم پرطرفدار شد و علت آن به دلیل تنوع محصولات، استراتژی های فروش، نحوه ی مشتری مداری و … بود همچنین نحوه ی چیدمان اجناس در هایپر مارکت در نظر مشتریان بسیار جذاب بود. تمام این موارد سبب شد تا مرکز خرید هایپر استار تهران یکی از سه شعبه پر فروش در بین شعب آن در دنیا شود. از دلایل موفقیت بازار هایپر استار می توان به نحوه ی صحیح مشتری مداری آن و کیفیت و قیمت مناسب محصولاتش اشاره کرد. وقتی وارد هایپر استار تهران می شوید بگونه ای به خرید ترغیب خواهید شد که حجم خریدهای شما فراتر از آن چیزی است که نیاز داشته اید.

شما در این مجموعه از کالاهای برقی گرفته تا مواد غذایی را می توانید تهیه کنید. در واقع از اهداف اصلی هایپر استار تهران خدمت رسانی به مشتری همچنین کیفیت عالی و قیمت مناسب است. از دیگر امکانات پاساژ هایپر استار تهران قرعه کشی و تخفیفات ویژه ی آنست که سبب محبوبیت بیشتر در میان مردم تهران شده است. 

مرکز خرید هایپر استار تهران علاوه بر اینکه هایپر مارکت بزرگی که در طبقه منفی یک واقع شده است، دارای واحدهای تجاری است که اکثر آنها ارائه دهنده ی محصولاتی با برندهای مشهور هستند، که مورد علاقه بسیاری از برندپوشان واقع شده است. در کنار همه این ها، دیگر امکانات رفاهی مجموعه هم از اهمیت بالایی برخوردارند از این میان می توان به فودکورت هایپر استار اشاره کرد که مجموعه ای از فست فودها در کنار هم آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. از غذا که بگذریم نوبت نوشیدنی های سرد و گرم است که کافی شاپ هایی با این منظور در نظر گرفته شده اند.

از ویژگی های برتر هایپر استار تهران وجود زمین بازی برای کودکان است، این مورد سبب خواهد شد که خانواده ها با خیال راحت تر به خرید خود بپردازند و همزمان با خرید که برای بچه ها کاری طاقت فرساست کودکان سرگرم بازی های خود بشوند. 

با وجود ترافیک تهران مسئله ای که وجود دارد کمبود جای پارک است که مجتمع تجاری هایپر استار تهران این مسئله را هم در نظر گرفته، استفاده از پارکینگ نیز رایگان است.

عکس هایپر استار تهران

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید