MENUMENU
051-36040039

مرکز خرید هایپر استار تهران

20967 ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 26 امتیاز : 4.2]
آدرس

هایپر استار تهران یکی از بزرگترین هایپر مارکت های و مراکز خرید تهران است که هر آنچه را نیاز داشته باشید در آنجا می توانید تهیه کنید. مجتمع هایپر استار تهران در بین مردم از همان ابتدا پر طرفدار شد و آن هم به دلیل تنوع محصولات، استراتژی های فروش، نحوه ی مشتری مداری و .. بود همچنین نحوه ی چیدمان اجناس در هایپر مارکت در نظر مشتریان را جذاب بود. تمام این موارد سبب شد تا مرکز خرید هایپر استار تهران یکی از سه شعبه پر فروش در بین شعب آن در دنیا شود. از دلایل موفقیت بازار هایپر استار می توان به نحوه ی صحیح مشتری مداری آن و کیفیت و قیمت مناسب محصولاتش اشاره کرد. وقتی وارد این هایپر استار تهران می شوید بگونه ای به خرید ترغیب خواهید شد که خیلی از خریدهای شما فراتر از آن چیزی است که نیاز داشته اید.

آدرس مرکز خرید هایپر استار تهران,آدرس هایپر استار تهران,بازار هایپر استار

شما در این مجموعه از کالاهای برقی گرفته تا مواد غذایی را می توانید تهیه کنید. در واقع از اهداف اصلی هایپر استار تهران خدمت رسانی به مشتری همچنین کیفیت عالی و قیمت مناسب است. از دیگر امکانات پاساژ هایپر استار تهران قرعه کشی و تخفیفات ویژه ی آنست که سبب محبوبیت بیشتر در میان مردم تهران شده است. 

پاساژ هایپر استار تهران,عکس هایپر استار تهران,فودکورت هایپر استار

مرکز خرید هایپر استار تهران علاوه بر اینکه هایپر مارکت بزرگی که در طبقه منفی یک واقع شده است، دارای واحدهای تجاری است که اکثر آنها ارائه دهنده های محصولاتی با برندهای مشهور هستند، که مورد علاقه بسیاری از برندپوشان واقع خواهد شد. در کنار همه این ها، دیگر امکانات رفاهی مجموعه هم از اهمیت بالایی برخوردارند از این میان می توان به فودکورت هایپر استار اشاره کرد که مجموعه ای از فست فودها در کنار هم برای ارائه خدمات به شما آماده هستند. از غذا که بگذریم نوبت نوشیدنی های سرد و گرم است که کافی شاپ هایی به این منظور در نظر گرفته شده اند. 

مورد بعدی هایپر استار تهران وجود زمین بازی برای کودکان است که این مورد سبب خواهد شد که خانواده ها با خیال راحت تر به خرید خود بپردازند، و همزمان با خرید که برای بچه ها کاری طاقت فرساست به بازی های کودکانه ی خود مشغول شوند. 

با وجود ترافیک تهران مسئله ای که وجود دارد کمبود جای پارک است که مجتمع تجاری هایپر استار تهران این مسئله را هم در نظر گرفته و استفاده از پارکینگ آن هم رایگان است.

عکس هایپر استار تهران

مجتمع تجاری هایپر استار تهران,مجتمع هایپر استار تهران,مراکز خرید تهران

مرکز خرید هایپر استار تهران,هایپر استار تهران

آدرس مرکز خرید هایپر استار تهران,آدرس هایپر استار تهران,بازار هایپر استار

آدرس مرکز خرید هایپر استار تهران,آدرس هایپر استار تهران,بازار هایپر استار

آدرس مرکز خرید هایپر استار تهران,آدرس هایپر استار تهران,بازار هایپر استار

نظر خود را به این مطلب بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد ؛ بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند