051-36040039
sharara-2

پاساژ شهرآرا همدان

4056 ۱۳۹۵/۰۸/۰۲
[تعداد: 8    میانگین: 3.9/5]

مرکز خرید شهرآرا همدان، مجموعه ای بی نظیر و مدرن طراحی شده که برای عموم شهروندان و گردشگران مکانی مجهز و دیدنی است. این پاساژ با هدف ارتقاء سطح کیفی مراکز خرید راه اندازی شده و تلاش برای ارائه چند عملکرد در کنار یکدیگر می باشد. پاساژ شهرآرا همدان از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که به سه بخش تجاری، رفاهی و خدماتی تقسیم می شوند.

مشخصات اولیه پاساژ

آدرس پاساژ شهرآرا همدان,شهر آرا,شهرآرا همدان

شهرآرا همدان در زمینی به مساحت 2700 مترمربع با زیربنایی حدود 13500 مترمربع اجرا گردیده، این ساختمان دارای هفت طبقه می باشد. طبقات این مجموعه شامل دو طبقع پارکینگ عمومی و پنج طبقه تجاری است که در قسمت های ورودی از پلکانی سنگی برای رسیدن به واحد های تجاری می توان استفاده کرد. مجتمع شهرآرا همدان دارای چند پایه طبقاتی است که در قسمت ورود مغازه های حاشیه خیابان خودنمایی می کنند و در قسمت بالاتر ساختمان اصلی در ادامه حجم کم ارتفاع ورودی، قرار گرفته است.

بخش تجاری و فروش

عکس پاساژ شهرآرا همدان,مجتمع تجاری شهرآرا همدان,مجتمع شهرآرا همدان

مجتمع تجاری شهرآرا همدان دارای 194 واحد تجاری فعال می باشد که در زمینه های پوشاک بانوان و آقایان، کودکان، کیف و کفش، اسباب بازی، عطر و ادکلن، ساعت و عینک، زیورآلات و جواهرات، لوازم لوکس فروشی، شال و روسری، لوازم دیجیتال، موبایل و لوازم جانبی، محصولات آرایشی و بهداشتی، محصولات اسپرت و ورزشی، گالری ها و ... به فعالیت می پردازند.

پاساژ شهرآرا در قسمت تجاری راهروهایی دو منظوره را طراحی کرده اند، با چرخش مغازه های مجموعه می توان ایجاد فضای مکثی مجزا از مسیر رفت و آمد را داشت.

بخش خدماتی و رفاهی

مرکز خرید شهرآرا همدان,همدان پاساژ شهرارا

در همدان پاساژ شهرارا یکی از بروزترین مراکز است چراکه برای راحتی مسافران، گردشگران، خریداران و شهروندان امکانات مناسبی را عرضه می کند. وجود وید در مرکز پاساژ با اجرای سقفی شبیه به زیگورات و نورپردازی آن، دارای 8 دستگاه پله برقی رفت و برگشتی، دو دستگاه آسانسور، پله ی ثابت، وجود دو پله اضطراری، نورپردازی راهرو های تجاری، رستوران سرپوشیده در طبقه آخر و دارای دید زیبای شهر همدان وکوه الوند، نمازخانه سنتی در طبقه آخر، سرویس بهداشتی مجزا آقایان و بانوان در طبقه همکف و چهارم، قسمت مدیریت و اداری، وجود تابلوهای تبلیغاتی مناظر در سراسر مرکز خرید و ... نمایان گر کارآمدی و اهمیت مشتری برای مجموعه است.

مجموعه شهر آرا دارای 200 پارکینگ برای خودروهای خریدارن و کارکنان است، این قسمت کفی رنگی و دیواره هایی از سنگ مرمر دارد. دارای سیستم مکانیکی مجهز و بروز در کنار سیستم برقی کامل و مناسب می باشد.

آدرس پاساژ شهرآرا همدان : همدان، میدان آرامگاه، خیابان بوعلی، کوچه بیمه (دارای دو راه دسترسی از خیابان بوعلی و کوچه بیمه می باشد.)

شماره تماس این مجموعه : 32534287-081

نظر خود را به این مطلب بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد ؛ بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند