مرکز خرید روشا تهران

26472 2017/10/29
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 8 امتیاز : 4.6]
آدرس

مرکز خرید روشا تهران- تجمع بیش از 100 برند بین المللی در یک مرکز خرید

یکی دیگر از مراکز خرید لوکس در تهران مرکز خرید روشا است که واقع در موقعیت دزاشیب و خیابان فرمانیه می باشد. این مرکز خرید با هدف تجمع برندهای برتر بین المللی، سعی در هدفمندسازی خریداران و جذب مشتریان خاص کرده است. یکی دیگر از مواردی که این مجموعه را خاص کرده، یکدست سازی فضای تجاری و فروش می باشد، بین فروشگاه های تجاری دیواری دیده نمی شود و واحدهای فروش در کنار یکدیگر هستند به صورتی که گویی از دور با هم ادغام شده اند.

مرکز خرید روشا تهران با ظاهری مدرن و لوکس، پذیرای خریداران برند می باشد. طراحی داخلی و خارجی این برج به گونه ایست که افراد از گذراندن اوقاتشان در این مرکز خرید احساس خوشایند و رضایت بخشی را خواهند داشت.

دپارتمان استور روشا تحت نظر چندین کارآفرین در مهر ماه 1394 افتتاح شد. در این مجموعه برنامه ریزی برای فروش به سبک های جدید و پررونق بررسی و ارائه شده است به گونه ای که در آن فروشگاه های خرده فروشی زیر نظر مدیریتی واحد گرد هم می آیند. تعداد بسیار زیادی از برندهای جهان در این مجموعه جمع شده اند که باعث می شود هر سلیقه ای از خریداران و مشتریان را به مرکز خرید روشا بکشاند.

مشخصات اولیه برج

مرکز خرید روشا نیاوران در تقاطع خیابان فرمانیه و عمار قرار دارد، دارای 17 طبقه می باشد که تنها 4 طبقه آن فروشگاه و مرکز خرید است و 3 طبقه دیگر به بخش های اداری و خدماتی اختصاص داده شده است. 10 طبقه پارکینگ طبقاتی این مجموعه باعث شده تا با وجود شلوغی خیابان های اطراف خریداران نگرانی محل پارک برای خودروهای خود را نداشته باشند، به علاوه امنیت خرید در این صورت بالاتر رفته و مشتریان زیادی را به خود جذب می کند.

شاید به جرأت بتوانیم مرکز خرید روشا در تهران را یکی از بزرگ ترین مراکز خرید برندها بدانیم. این مرکز خرید جزو اولین مجتمع های تجاریست که از ترفند فروشگاه های دپارتمانی استفاده می کند.

بخش تجاری و فروش

مجتمع تجاری اداری روشا در 4 طبقه تجاری دارای دپارتمان های مختلفی است که هر کدام مختص برندی خاص و نوعی کالاست. در قسمت های تجاری می توانید موارد ذیل را مشاهده کنید:

  • دپارتمان پوشاک و لوازم ورزشی
  • دپارتمان محصولات آرایشی و بهداشتی
  • دپارتمان کیف و کفش
  • دپارتمان لباس بانوان، آقایان و کودکان
  • دپارتمان ساعت و زیورآلات

بخش خدماتی و رفاهی

پاساژ و مجموعه روشا در قسمت های خدماتی-رفاهی خود امکاناتی از جمله رستوران، سالن ورزشی، بام سبز، کافی شاپ، سیستم اعلام و اطفاء حریق، سیستم سرمایش و گرمایش، دوربین های مداربسته، پارکینگ طبقاتی، سیستم امنیتی و … را برای آسایش و امنیت خریداران خود تعبیه کرده است. به علاوه با معماری منحصر به فرد توانسته نظر کارشناسان و رسانه ها را نیز به خود جذب کند.

سایر تصاویر مرکز خرید روشا تهران را نیز می توانید در ادامه دنبال کنید:

آدرس : تهران، نیاوران، تقاطع خیابان عمار و فرمانیه، دپارتمان استور روشا

تلفن : 25714000 021

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید