javaher 2

مرکز خرید جواهر تبریز

19109 ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 6 امتیاز : 3.7]
آدرس

پروژه ی مرکز خریدجواهر تبریز از دو دهه گذشته شروع به ساخت شده بود و در دو ساله ی اخیر با تغییرات در شهرداری فاز های یک و دو آن اجرا و به بهره برداری رسید. این مرکز خرید یکی از زیباترین و مدرن ترین مراکز تبریز بشار می آید که در چند عملکرد طراحی شده، برج جواهر یک مجتمع تجاری، تفریحی و اداری است.

مشخصات اولیه

javaher 5

پاساژ جواهر تبریز در مساحت 10,000 متر مربع طراحی و در مدت 30 ماه اجرا شده است. مرکز خرید جواهر در موقعیت بسیار عالی و مناسب قرار گرفته است، همجواری های این پروژه از طرفی دانشگاه تبریز و در قسمت دیگر برج بلور، ایستگاه 7 مترو، مراکز خرید چهار راه آبرسانی و … می باشد.

بخش فروش

javaher 1

مجتمع تجاری جواهر تبریز در بخش فروش خود 60 واحد تجاری دارد که در زمینه های زیر فعال هستند :

  • انواع پوشاک بانوان، آقایان و کودکان
  • محصولات آرایشی و بهداشتی
  • کیف و کفش
  • انواع لوازم لوکس (ساعت، عینک، ادکلن و …)
  • لوازم منزل و کادوئی
  • محصولات راحتی ( مبل و تشک، ملحفه و …)
  • انواع لوازم کودک و نوزاد
  •  و …

بخش خدماتی و رفاهی

javaher 4

مجتمع جواهر تبریز در بخش خدماتی خود برای رفاه حال خریداران، شهروندان و گردشگران قسمت های مختلفی را ارائه کرده است از جمله سالن های شهربازی، فرهنگسرا، کافی شاپ، رستوران و سالن های غذاخوری و هایپر مارکت و … . این مجموعه دارای سیستم اعلام و اطفا حریق، سیستم تهویه هوا، پله های طراحی شده و پله برقی و سایر امکانات خدماتی و رفاهی می باشد.

طراحی و معماری

javaher 3

مرکز خرید جواهر در تبریز یک طراحی منحصر به فرد دارد که در قسمت هایی از ساختمان می توان مشاهده کرد که از روی بزرگراه شهریار بصورت پل رد شده است. این ساختمان به دلیل قرار گیری خاصش دسترسی فوق العاده آسانی را برای خریداران در نظر گرفته تا بتوانند از بلوار های شهریار و 29 بهمن به آن دسترسی داشته باشند. این مرکز خرید مقابل دانشگاه تبریز قرار دارد و پیدا کردن موقعیت مکانی آن کار بسیار آسانی است. نمای ساختمان بصورت مدرن و با ترکیب رنگ های متنوعی کار شده و طرح داخلی آن نیز از بهترین متریال و بهترین اجرا برخوردار است.

آدرس پاساژ جواهر تبریز : حدفاصل عرضی بلوار شهریار و بلوار 29 بهمن، مقابل دانشگاه تبریز

شماره تماس این مجموعه : 33065053-041

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید