051-36040039
Trade Centre 9

مرکز تجاری کیش

2663 ۱۳۹۵/۰۴/۰۸
[تعداد: 5    میانگین: 5/5]

بهتر است قبل از سفر، در مورد مراکز خرید هر شهری که قصد سفر به آن را داریم، اطلاعاتی کسب کنیم. اگر بدانیم که در هر منطقه چه چیزی بهتر است تا ما خریداری کنیم، در این صورت ضرر و زیان کمتری گریبان گیر ما می شود. بعلاوه باید شناخت کامل نسبت به محصولات مورد نظر خرید را داشته باشیم. شاید در شهر خود ما، آن محصول با کیفیت بیشتر و قیمت مناسب تری عرضه شود. در این صورت ما با دید بازتری نسبت به محصولات، خرید خواهیم کرد، و از مکانی که به آن سفر کرده ایم رضایت بیشتری خواهیم داشت.

مشخصات مرکز تجاری کیش

آدرس مرکز تجاری کیش,بازار مرکز تجاری کیش,پاساژ مرکز تجاری کیش

جزیره کیش از جمله جزایری است که مسافران و گردشگران زیادی به قصد خرید به آن سفر می کنند. برای خریدی مناسب بهتر است قبل از سفر مراکز خرید آن منطقه را بشناسیم، به یکی دیگر از مراکز خرید جزیره می رسیم. مرکز تجاری کیش، یکی از بزرگ ترین مراکز خرید کیش است که با زیر بنایی به وسعت 50,000 متر مربع و در زمینی با مساحت 42,000 متر مربع به بهره برداری رسید.

طراحی معماری

عکس مرکز تجاری کیش,مجتمع تجاری کیش,مراکز خرید کیش

این مرکز خرید در چهار طبقه ساخته شده و طرح آن ترکیبی از دایره و مثلث است. در قسمت ورودی اصلی بازار مرکز تجاری کیش، ایستگاهی برای تاکسی و باجه های بانک قرار دارد از جمله : بانک کشاورزی و سپه. این بازار دارای آتریوم مرکزی است که در طبقه پایین آن بخش خدماتی خوراکی وجود دارد. واحد های تجاری گرداگرد این آتریوم مرکزی قرار گرفته که تعداد آن ها به 479 واحد می رسد.

بخش فروش

مرکز خرید تجاری کیش

واحد های تجاری شامل پوشاک، کیف و کفش، ساعت، لوازم آرایشی و بهداشتی، عینک، لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، مواد غذایی و چندین کافی شاپ و فست فود و یک رستوران گردان (در طبقه ی آخر) است. مرکز تجاری دارای متنوع ترین فروشگاه ها و برند هاست و نمی توان به سادگی از کنار این مرکز خرید رد شد.

آدرس مرکز تجاری کیش,بازار مرکز تجاری کیش,پاساژ مرکز تجاری کیش

این بازار با داشتن ورودی های متعدد از خیابان های اصلی، امکان دسترسی را به خود آسان کرده است. در قسمت ورودی مجتمع تجاری فضای سبز همراه با فضای استراحت تعبیه شده است. بانک های اطراف مجموعه از شعب بانک های سپه، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، کشاورزی، مسکن، ملت و تجارت می باشد.

آدرس مرکز تجاری کیش : خیابان فردوسی، مرکز تجاری کیش (نزدیک به هتل پردیس)

نظر خود را به این مطلب بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد ؛ بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند