Venus - Mall 8

مرکز خرید بین المللی ونوس کیش

15266 2016/06/20
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 5 امتیاز : 5]
آدرس

بعد از گشت و گزار در جزیره زیبای کیش، عموم مسافرین قصد خرید از بازار ها و مراکز خرید جزیره را دارند. اگر قبل از سفر، در مورد مراکز خرید هر شهری که قصد سفر به آن را داریم، اطلاعاتی کسب کنیم و بدانیم که در هر منطقه چه چیزی بهتر است تا ما خریداری کنیم، ضرر و زیان های مالی کمتری گریبان گیر ما می شود. بعلاوه از خرید خود رضایت بیشتری را داریم.

معرفی اولیه مرکز خرید

Venus - Mall 3

بازار بین المللی ونوس کیش برای مسافران جزیره کیش، مثل تمام مراکز خرید دیگر جذاب است. گاهی بدنبال جنسی خاص هستیم و برای پیدا کردن آن ساعت ها وقت خود را بیهوده تلف میکنیم. بدین منظور در مورد مرکز خرید ونوس کیش که یک مرکز بین المللی می باشد، اطلاعاتی در اختیار شما می گذاریم.

مشخصات بازار ونوس

Venus - Mall 6

بهره برداری از پاساژ ونوس کیش در سال 1375 صورت گرفته است. به همین دلیل این مرکز یکی از قدیمی ترین مراکز خرید کیش بشمار می رود. مساحت کل مجتمع تجاری ونوس کیش معادل با 26,500 متر مربع است. این بازار در دو طبقه ساخته شده، که شامل طبقه همکف و اول است.

در کل مرکز خرید، 310 غرفه برای فروش و خدمات رسانی تعبیه شده که هر کدام از آن ها در زمینه فعالیت خاص خود هستند، به طور مثال می توان به پوشاک، لوازم بهداشتی و آرایشی، لوازم خانگی، کیف و کفش، لوازم آشپزخانه، اسباب بازی، مواد غذایی، مشاور املاک و حتی خرازی اشاره کرد.

بخش فروش

Venus - Mall 4

برای سهولت در امر خرید از طبقات، بهتر است بدانیم که در هر طبقه چه غرفه های فروشی در نظر گرفته شده است. این کار باعث می شود در زمان خود صرفه جویی کنیم.
طبقه همکف دارای : پوشاک، کیف و کفش، دوچرخه، پوشاک بچه گانه، عطر و ادکلن، لوازم ماهیگیری، چمدان، خرازی، وسایل الکترونیکی و بانکداری، شکلات و مواد غذایی، لوازم آشپزخانه، آژانس هواپیمایی، عینک، پارچه و منسوجات است.

و در طبقه اول می توانید ازغرفه های : وسایل الکترونیکی، بانکداری و خدمات مرتبط، پوشاک، لوازم تزئینی و لوکس، لوازم فرهنگی و مطبوعات، سوپر مارکت و مواد غذایی، ملحفه و روتختی، آژانس هواپیمایی، مصنوعات چوبی و مبلمان، کامپیوتر و لب تاب، موبایل، رنت کار، محصولات آرایشی و بهداشتی، مشاور املاک، واردات و صادرات، خدمات امنیتی حفاظتی، سیسمونی کودک، لوازم خانگی، خدمات پشتیبانی و کترینگ و دفتر بیمه بهره مند شوید.

بخش خدماتی و رفاهی

Venus - Mall 1

البته که در کنار خدمات فروش، مرکز خرید بین المللی کیش خدماتی چون رنت کار، مشاور املاک، صرافی، رستوران، کافی شاپ، فضای بازی کودکان را در اختیار خریداران می گذارد. شعب بانکداری از جمله تجارت، ملی، ملت و کشاورزی نیز برای راحتی بیشتر مسافران است.

Venus - Mall 5

در قسمتی از بازار برای دلچسب تر شدن خرید، فضایی امن و ایمن برای بازی کودکان در نظر گرفته شده است. این فضا شامل ماشین کودک، لوازم بادی، تونل های مارپیچ و اسباب بازی می باشد. بدلیل بازی کودکان از تشک های نرم و مناسب در زمین این قسمت استفاده شده و برای امنیت بیشتر، فضا دارای مربی مخصوص کودکان و جانپناه است. کلیت فضا بطوری طراحی شده که قابل رویت و دسترسی آسان خانواده ها باشد.

راهنمای خرید

Venus - Mall 7

برای راهنمایی بیشتر باید بدانیم که اگر به قصد خرید به جزیره کیش سفر میکنیم، ابتدا از مراکز خرید شهر خود اطلاعات کافی را داشته باشیم و بدانیم که مراکز خرید جزیره کیش به صرفه ارزانی نیستند، شاید گاهی اجناس در شهر خودمان با قیمتی پایین تر عرضه شود. اما توصیه می شود به بخش سوغات و صنایع دستی این جزیره، برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید.

آدرس ونوس کیش : جزیره زیبای کیش، خیابان سنایی، بازار بین المللی ونوس (نزدیک به هتل ونوس)

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید

نظرات و دلنوشته های ثبت شده ...
  • هادی حیدری

    از بازار ونوس غرفه 128 – فروشگاه 7 ،خرید کردیم ، جنس تقلبی با قیمت بسیار بالا – کلاه برداری
    شیشه عطر خریداری شده به قیمت 420 هزار تومان – قیمت واقعی در شهرهای دیگر 100 هزار تومان