Trade Centre 9

مرکز تجاری کیش

12870 2016/06/28
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 5 امتیاز : 5]
آدرس

بهتر است قبل از سفر، در مورد مراکز خرید هر شهری که قصد سفر به آن را داریم، اطلاعاتی کسب کنیم. اگر بدانیم که در هر منطقه چه چیزی بهتر است تا ما خریداری کنیم، در این صورت ضرر و زیان کمتری گریبان گیر ما می شود. بعلاوه باید شناخت کامل نسبت به محصولات مورد نظر خرید را داشته باشیم. شاید در شهر خود ما، آن محصول با کیفیت بیشتر و قیمت مناسب تری عرضه شود. در این صورت ما با دید بازتری نسبت به محصولات، خرید خواهیم کرد، و از مکانی که به آن سفر کرده ایم رضایت بیشتری خواهیم داشت.

مشخصات مرکز تجاری کیش

Trade Centre 10

جزیره کیش از جمله جزایری است که مسافران و گردشگران زیادی به قصد خرید به آن سفر می کنند. برای خریدی مناسب بهتر است قبل از سفر مراکز خرید آن منطقه را بشناسیم، به یکی دیگر از مراکز خرید جزیره می رسیم. مرکز تجاری کیش، یکی از بزرگ ترین مراکز خرید کیش است که با زیر بنایی به وسعت 50,000 متر مربع و در زمینی با مساحت 42,000 متر مربع به بهره برداری رسید.

طراحی معماری

Trade Centre 0

این مرکز خرید در چهار طبقه ساخته شده و طرح آن ترکیبی از دایره و مثلث است. در قسمت ورودی اصلی بازار مرکز تجاری کیش، ایستگاهی برای تاکسی و باجه های بانک قرار دارد از جمله : بانک کشاورزی و سپه. این بازار دارای آتریوم مرکزی است که در طبقه پایین آن بخش خدماتی خوراکی وجود دارد. واحد های تجاری گرداگرد این آتریوم مرکزی قرار گرفته که تعداد آن ها به 479 واحد می رسد.

بخش فروش

Trade Centre 13

واحد های تجاری شامل پوشاک، کیف و کفش، ساعت، لوازم آرایشی و بهداشتی، عینک، لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، مواد غذایی و چندین کافی شاپ و فست فود و یک رستوران گردان (در طبقه ی آخر) است. مرکز تجاری دارای متنوع ترین فروشگاه ها و برند هاست و نمی توان به سادگی از کنار این مرکز خرید رد شد.

Trade Centre 6

این بازار با داشتن ورودی های متعدد از خیابان های اصلی، امکان دسترسی را به خود آسان کرده است. در قسمت ورودی مجتمع تجاری فضای سبز همراه با فضای استراحت تعبیه شده است. بانک های اطراف مجموعه از شعب بانک های سپه، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، کشاورزی، مسکن، ملت و تجارت می باشد.

آدرس مرکز تجاری کیش : خیابان فردوسی، مرکز تجاری کیش (نزدیک به هتل پردیس)

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید