مجتمع مهتاب قم

26821 ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 5 امتیاز : 4.2]
آدرس

شهر قم یکی از شهرهای پر رفت و آمدی است که بعنوان یک شهر مذهبی و زیارتی هر روزه پذیرای تعداد زیادی از مسافران و گردشگرانی است که با مقاصد مختلف به این مکان سفر می کنند. در این شهر انواع و اقسام مراکز تفریحی و تجاری با هدف بهبود وضعیت بازار و مبادلات تجاری به وجود آمده است. از جمله این مکان های تجاری و تازه تاسیس که به یکی از بزرگترین مراکز تفریحی، توریستی بین راهی قم معروف است مجتمع مهتاب قم تهران می باشد که در بیست کیلومتری اتوبان قم به تهران قرار دارد. بدون شک برای مسافران و گردشگران وجود مجتمع بین راهی با امکانات کامل که بتواند تمامی نیاز های مراجعه کنندگان را برآورده سازد به منزله ی بهشتی در بیابان است. این مجتمع در کیلومتر 20 اتوبان قم به تهران است و مکانی برای استراحت، تفریح و خرید تمامی مسافران و گردشگرانی است که از شهر قم عبور می کنند.

مشخصات کلی

مجتمع توریستی و تفریح مهتاب قم بزرگترین مجموعه ی تفریحی و بی نظیرترین مرکز گردشگری در کشور است که در مساحتی حدود 30 هزار متر دارای انواع تفریحات و امکانات مختلف از قبیل: رستوران، فست فود و دارای انواع غرفه های محصولات غذایی و خشکبار، آرایشی و کیف و کفش و هم چنین غرفه های فروش عطر و ادکلن می باشد. این مرکز تا کنون توانسته نیاز گردشگران و توریست های زیادی را پاسخ گو باشد.

بخش تجاری

مجتمع مهتاب اتوبان قم مجموعه ای بی همتا و دارای تمامی امکانات لازم برای مسافران و گردشگرانی است که از این اتوبان عبور می کنند. در این مجتمع می توان انواع مینی مارکت هایی را دید که دارای تمامی محصولات و مواد غذایی هستند که در یک هایپر مارکت بزرگ می توان یافت. فروشگاه های خشکبار موجود در این مجتمع دارای انواع سوغاتی ها از قبیل سوهان و آجیل های محلی است که گردشگران به راحتی بتوانند فارغ از خستگی راه به خرید سوغات نیز بپردازند. غرفه های فروش کیف و کفش و لوازم آرایشی نیز موجب شده تا این مجتمع بعنوان کامل ترین و جامع ترین مرکز بین راهی شناخته شود.

بخش خدماتی و رفاهی

مجتمع توریستی مهتاب قم تمامی امکانات یک مرکز بین راهی را دارا می باشد تا بتواند نیاز گردشگران و مسافران را برطرف کند، از قبیل : کافی شاپی با انواع بستنی ها نوشیدنی های متنوع، رستورانی بی نظیر با تمامی غذاهای سنتی و روز، مطابق طبع گردشگران مختلف با ذائقه های متفاوت، خدمات بانکی (شعبه بانک ملت)، پمپ بنزین، تعمیرگاه انواع وسائل نقلیه، امداد خودرو، فضای مخصوص بازی کودکان، نمازخانه، سرویس بهداشتی، اورژانس و … تمامی امکاناتی است که در این شهر کوچک بین راهی میتوانید بیابید.

آدرس مجتمع خدماتی رفاهی مهتاب قم : قم، کیلومتر 21 اتوبان تهران، مجتمع تفریحی و تجاری مهتاب

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید