پارک ملی لیک دیستریکت لندن

8986 ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 1 امتیاز : 5]

پارک ملی لیک دیستریکت کجاست؟

یکی از معروف ترین پارک های انگلستان پارک ملی لیک دیستریکت است که در شهر لندن واقع شده است. این پارک دارای طبیعتی بی نظیر و دست نخورده است به همین دلیل توجه بسیاری از هنرمندان را به خود جلب نموده است. سالانه گردشگران زیادی برای بازدید از آن به لندن می آیند.

عکس پارک ملی لیک دیستریکت

مساحت پارک لیک دیستریکت تقریبا 888 مایل مربع است و در شمال غربی انگلستان قرار گرفته است. یکی از بلند ترین کوه های انگلیس به نام اسکال پایک در پارک لیک دیستریکت قرار دارد. همچنین دو رودخانه بسیار عمیق و مشهور لندن با نام های Wast Water و Windermere نیز در این منطقه واقع شده اند.

آب و هوای پارک لیک دیستریکت غیر قابل پیش بینی است به همین خاطر به شما پینشهاد می کنیم پیش از راهی شدن به آنجا حتما با خودتان لباس مخصوص روزهای بارانی را به همراه داشته باشید. بدترین آب و هوا متعلق به فصل زمستان است و اگر قصد دارید تا در یک روز آفتابی با آب و هوایی متعدل به آنجا بروید بهتر است یکی از روزهای تابستانی را انتخاب کنید. لین پارک دارای شیب های تند و نا ملایمی است به همین دلیل بهتر است کفش خوبی بپوشید تا بتوانید به راحتی مسافت را طی کنید.

همانطور که در قسمت بالا گفتیم پارک دیستریکت محلی برای الهام بسیاری از هنرمندان انگلیسی بوده است و دلیلش هم طبیعت بکر و شگفت انگیز آن است. یک تپه زیبا با منظره ای ویژه در این پارک جود دارد که محلی برای الهام تفکرات و تراوش ایده های تازه برای هنرمندانی همچون آرتور رنسام، ویلیام وردزورث، جان راسکین بوده است. در پارک ملی دیستریکت 16 دریاچه وجود دارد که با وجود شان منظره ای مهبوت کننده خلق شده است. هنرمندان زیادی هنوز هم از منحصر به فرد و رویایی این پاک الهام می گیرند. در این پارک خانه نویسندگان مشهوری همچون ویلیام وردزورث وجود دارد که گردشگران می توانند با پرداخت هزینه ورودی از آن بازدید کنند.

یکی از مهم ترین نکاتی که در شکل گیری پارک ملی لیک دیستریکت لندن نقش موثری داشته، کشاوری بوده است، چراکه اگر چراگاه ها وجود نداشتند درختان و جنگل های بیشتری وجود داشت. اکثر قسمت هایی از پارک که درختان متعددی دارد محل زندگی پرندگانی همچون جغد، و سنقر و حیواناتی مانند گوزن، آهو و روباه و شغال است.


پارک ملی دیستریکت در سال 1851 تحت حفاظت و حمایت انگلستان قرار گرفت تا طبیعت آن همچنان بکر و دست نخورده باقی بماند و در سال 2017 نیز به عنوان یکی از آثار ملی انگلستان به ثبت رسید.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید