park complex 3

مجتمع تجاری پارک اصفهان

19595 ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 9 امتیاز : 4.2]
آدرس

مجتمع تجاری پارک اصفهان یکی از بازار های قدیمی شهر اصفهان می باشد، اما هنوز هم پر رونق و فعال است. این مجموعه در سال 1357 با زیر بنای مفید حدود 15000 متر مربع احداث گردید. هدف راه اندازی پروژه، وجود فضای سبز و حیاط های مرکزی در کنار بازار های خرید و در واقع ادقام این دو برای مشتریان بوده است. ایجاد این فضای سبز باعث افزایش خرید و جذب بیشتر خریداران شد، بعلاوه از نظر قیمت این بازار یکی از پر مخاطب ترین مراکز تجاری اصفهان بشمار می آید.

بخش فروش

park complex 1

مجتمع تجاری – اداری پارک اصفهان، بازار های مختلف و متفاوتی دارد که آن ها در طبقه همکف و سایر طبقات دسته بندی شدند که نام های هر کدام بازار آزلیا، مروارید، ارکیده، موسیقی، آبشار طلایی، کویتی ها و … می باشد. در قسمت تجاری مجموعه 400 واحد فعال وجو دارد که زمینه فعالیت آن ها پوشاک، ساعت، لوازم صوتی و تصویری، کیف و کفش، ادوات موسیقی، اسباب بازی و سیسمونی، کامپیوتر و نرم افزار و لوازم جانبی، تزئینات لوکس، لوازم التحریر و خرازی، محصولات آرایشی و بهداشتی، لوازم ورزشی و … می باشد.

بخش خدماتی و رفاهی

park complex 2

فضاهای خدماتی و رفاهی فروشگاه های مجتمع تجاری پارک اصفهان شامل پارکینگ، فضای سبز، آسانسور، سرویس های پله، رستوران ها و فست فود، نیمکت های مخصوص استراحت و … می شود. پارکینگ مجموعه در دو طبقه و برای 500 واحد ماشین تعبیه شده، که تنها در ساعات کاری مجتمع مشغول به فعالیت است. این مجموعه دارای 5 ورودی می باشد.

park complex 4

سایر خدمات مجتمع پارک اصفهان نظیر قسمت های اداری – خدماتی است که می توان به مطب پزشکان مجرب، دفاتر فنی و مهندسی، مشاورین املاک، برگزار کنندگان جشن ها و مراسم، موسسات عکاسی و فیلم برداری از مجالس، آرایشگاه ها و نمایندگی ها اشاره کرد.

بازار هایی نظیر مجتمع پارک اصفهان، مکان های مناسبی برای خرید های دسته جمعی هستند زیرا جوابگوی نیاز سنین مختلف با سلایق متفاوت است. این مجتمع های تجاری جزو بازارهای ارزان قیمت بشمار می آید.

آدرس مجتمع پارک اصفهان : اصفهان، بلوار چهار باغ بالا، بین خیابان سعادت آباد و کوچه جهان آرا

 

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید