جنگل گیسوم گیلان

12123 ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 1 امتیاز : 5]
آدرس
فاصله مکانی
فاصله زمانی

جنگل گیسوم کجاست؟

از نقاط دیدنی و زیبای استان گیلان می توان به پارک جنگلی گیسوم اشاره کرد. پارک جنگلی گیسوم جاذبه ی زیبای استان گیلان و در 17 کیلومتری شهرستان تالش قرار گرفته است. جایی که محل قرار عاشقانه ی ساحل دریای خزر و جنگل است. درختان سر به فلک کشیده و سرو قامت، مسیر دسترسی به این پارک زیبا را به تونلی جنگلی بسیار منحصر به فرد و به دالانی بر فراز سر رهگذران تبدیل کرده اند.

عکس جنگل گیسوم گیلان

در واقع جاده ای که از میان جنگل گیسوم گیلان این پارک جنگلی رویایی می گذرد به ساحل ختم می شود و می توانید از ساحل زیبایی دریای خزر که در کنار جنگل قرار گرفته است نهایت لذت و بهره را ببرید.

ساحل گیسوم گیلان زیبایی این منطقه را دوچندان می کند. انبوه درختان جنگلی و انواع گونه های گیاهی به ویژه درختان انجیلی چشم اندازی رویایی را در فصل پاییز به ارمغان می آورند.

در پارک جنگلی گیسوم امکانات رفاهی از جمله سوییت در نظر گرفته شده است. مغازه های مختلف برای خرید و وجود پاسگاه پلیس که امنیت پارک را به طور شبانه روزی کنترل می کند از دیگر امکانات رفاهی و امنیتی آن جا می باشد.

بهترین زمان برای سفر به پارک جنگلی گیسوم گیلان ماه های اردیبهشت، مهر و آبان ذکر شده است. در گیسوم گیلان می توانید از تفریحاتی مانند: موتور سواری با موتور های آفرود، اسب سواری و هم چنین در ساحل از تفریحات جذابی نظیر شاتل، قایق سواری، جت اسکی، باراسل، پالاگلایدر و موتور های چهار چرخ لذت و خوشی بی نظیری را تجربه کنید.

منظره ی دریا و جنگل گیسوم از فراز آسمان وقتی سوار بر پالاگلایدر هستید یا با چتر باراسل پرواز می کنید حقیقتا منظره ای تماشایی و چشم نواز است. بازارچه ی ساحل گیسوم و چرخیدن در آن نیز خالی از لطف نیست. گشت و گذار بین صنایع دستی های چوبی و حصیری، مواد غذایی مانند ترشیجات، آلوچه، مرباجات و خوراکی های خوشمزه ی دیگر برای تان سرگرم کننده و لذت بخش است.

جنگل گیسوم گیلان از جمله جاذبه های گردشگری فوق العاده زیبایی است که خاطرات جذابی را در ذهن شما تداعی میکند. شما می توانید در تور رشت گردی از این مکان دیدن کنید.

آدرس جنگل گیسوم: استان گیلان، 17 کیلومتری شهرستان تالش

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید