بام تهران

20434 2018/10/09
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 2 امتیاز : 5]
آدرس
فاصله مکانی
فاصله زمانی

بام تهران کجاست؟

شهرک بام تهران به منطقه ای در شمالی ترین نقطه شهر تهران اطلاق می شود که حدفاصل بین سعادت آباد و مناطق کوی فراز و بالاتر از میدان بهرود قرار دارد. انتهای بام تهران نقطه ابتدایی مسیر تله کابین توچال است. مناظر طبیعی زیبا هوای پاک به دور از آلودگی های همیشگی هوای تهران، بام تهران را تبدیل به منطقه ای بکر و زیبا کرده است. جاده ای آسفالته که از پارکینگ خودروهای بازدیدکنندگان به ایستگاه اول تله کابین ساخته شده مسیر بسیار خوبی برای شهروندان و علاقه مندان به پیاده روی است.

عکس بام تهران در شب

هوای خوب و مطبوع،طبیعت زیبا , چشم انداز عالی و مشرف به کوهستان البرز و مناطق تفریحی و توریستی فراوان از جمله بوستان پرواز، پارک ژوراسیک، تله کابین توچال، پیست اسکی توچال و همچنین هتل اسپیناس پالاس (مدرن ترین هتل 5 ستاره ایران) این منطقه را منحصر به فرد کرده است.

بوستان پرواز، از شمال و جنوب به بولوار پیام و شهرک پاسارگاد و از شرق و غرب به میدان بهرود و شهرک پاسارگاد محدود می شود. بام توچال تهران به دلیل نزدیکی به دره فرحزاد دارای چشم اندازی بی نظیر و بدلیل موقعیت مکانی اش در منطقه سعادت آباد تهران، هوای بسیار مطبوع و عالی و همچنین از امکان مشاهده طلوع و غروب آفتاب برخوردار است. باشگاه بانجی جامپینگ ولنجک نیز اولین باشگاه جامپینگ در ایران بوده که دارای سکوی 40 متری پرش و پیست اسکیت است. همچنین در هر دو بخش این مجموعه مربیان متخصص و مجربی برای آموزش در تمام رده های سنی حضور دارند. همچنین در نزدیکی بام تهران، پارک ژوراسیک (پارک دایناسورهای متحرک)، محیطی مفرح و هیجان انگیز برای خانواده ها به ویژه کودکان و نوجوانان فراهم آورده که در فاصله ای اندک از شهرک بام تهران واقع شده است.

مجموعه تفریحی توچال یکی از جاذبه های گردشگری این شهر می باشد که شما می توانید در تور تهران گردی از آن بازدید به عمل آورید.

آدرس بام تهران : شهر تهران، انتهای خیابان ولنجک

عکس های بام تهران

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید