مرکز خرید زیتون اهواز

22908 ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 7 امتیاز : 4.4]

مرکز خرید زیتون اهواز خوزستان یکی از متنوع ترین مراکز خرید واقع در میئان سنگر و با موقعیت جغرافیایی مناسب نسبت به مترو جهت سهولت دسترسی به این مکان تجاری و نزدیکی به مرکز شهر می باشد. این مرکز کاملا تجاری توانسته توجه و رضایت مشتریان بومی را بصورت کامل جلب کند و همین مورد هم از موارد بسیار مثبت این مرکز است که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت.

مشخصات کلی

مرکز خرید زیتون در اهواز دارای مساحتی تقریی به وسعت 2000 متر مربع در 6 طبقه و با 300 واحد تجاری بنا شده است. مرکز خرید زیتون دارای تنوع بینظیری از انواع بورس بدلیجات لوازم آرایش و پوشاک است که بصورت منظم هرکدام از این کالاها در یک طبقه مجزا قرار دارد و این موجب آسایش و راحتی مشتریان را فراهم آورده تا با تمرکز بیشتری کالای اختصاصی و مورد نیاز خود را خریداری نمایند. مرکز خرید زیتون برای ایجاد فضایی مناسب و فراهم آوردن شرایط مطلوب برای مشتریانی که علاقه به بازار گردی های طولانی دارند مجهز به کافی شاپ و فست فود نیز می باشد.

بخش تجاری

مجتمع تجاری زیتون اهواز دارای تنوع بی نظیری از کالا ها و اجناسی است که مشتریان به آن ها نیاز دارند. در توصیف کالاهای موجود در این مجموعه میتوان این گونه شرح داد :

طبقه اول اجناس متفرقه از گونه های مختلف با برند ها و مارک های گوناگون.

طبقه دوم دارای انواع پوشاک زنانه است.

طبقه سوم بورس انواع کیف و کفش با قیمت های متفاوت و برند های متفاوت می باشد.

طبقه ی چهارم دارای انواع پوشاک مردانه با تنوع بینظیر در برند و مارک و قیمت می باشد.

طبقه پنجم دارای انواع و اقسام لوازم آرایش از برند های بی نظیر و با قیمت های عالی است که موجبات رضایت و خرسندی مشتریان را فراهم می آورد.

طبقه ششم هنوز به طور کامل راه اندازی و آماده بهره برداری نیست.

مرکز تجاری زیتون اهواز طبق نظر مشتریان دارای تنوع بی نظیری در قیمت است بطوری که برای تمامی مشتریان از تمامی اقشار کالایی مناسب ارائه می دهد.

بخش خدماتی و رفاهی

مراکز خرید زیتون اهواز جهت رفاه و آسایش مشتریان مجهز به آسانسور و پله برقی است تا مشتریان بتوانند در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنند. هم چنین این مرکز مجهز به سیستم اطفاء حریق می باشد که در صورت لزوم از آسیب های احتمالی جلوگیری کند. از دیگر امکانات معمول موجود در مجتمع خرید زیتون می توان به کافی شاپ رستوران و هم چنین سرویس بهداشتی اشاره کرد.

آدرس مرکز خرید زیتون اهواز : اهواز – زیتون کارمندی – فلکه سنگر خیابان خاقانی

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید