مجتمع اریکه ملل قم

17192 2018/08/29
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 5 امتیاز : 4.4]
آدرس

مجتمع اریکه ملل قم نیز از دیگر مراکز خرید بروز و جدید شهر قم می باشد. این مجموعه نیز برای خرید، تهیه محصولات و گذراندن یک روز عالی طراحی شده است. مرکز تفریحی، فرهنگی و تجاری اریکه ملل قم با بروزترین امکانات تفریحی و سرگرمی برای خریدی آسان و امن در خدمت شهروندان قرار گرفته است. این مجموعه با زیربنای 30000 هزار مترمربع توسط شرکت سروش ایلیا در 6 طبقه احداث شد.

طراحی معماری

مرکز خرید اریکه ملل قم در دسته ی مراکز خرید بروز و مدرن قرار دارد که از نظر ظاهری با بافت شهری همخوانی ندارد امّا به نوبه خود می توان این مجموعه را یکی از بهترین بازارهای شهر قم دانست. نمای این مجموعه متشکل از سنگ، آلکوبان، شیشه و چوب می باشد که زیبایی ظاهری آن را دو برابر کرده است. حجم شکسته و پلکانی مجموعه از ابتدای ورود حس محصوریت را القا می کند. راسته مغازه های تجاری زیر مجموعه در حاشیه خیابان نقطه ی قوتی برای کل مرکز خرید اریکه ملل می باشد.

بخش تجاری

در بخش تجاری بیشتر واحدهای تجاری پیش فروش شده و درصدی از واحدها مستقر شده اند. این مجموعه به علّت قرارگیری در خیابان سالاریه که جزو خیابان های بالای شهر قم می باشد دارای مغازه هایی با اجناس لوکس است که عموم خرید مردم برای محصولاتی با کیفیت و ماندگار می باشد. برای خریدهای جزئی و کم اهمیت بهتر است از این مجموعه خرید نکنید امّا اگر کیفیت محصول خریداری شده برایتان مهم بوده خیالتان از خرید در این مجموعه راحت باشد.

بخش رفاهی و تفریحی

در بخش رفاهی پاساژ اریکه ملل قم وجود سینما، کافی شاپ، فودکورت، رستوران ترکی، سیستم گرمایش و سرمایش، پله برقی و آسانسور، پارکینگ و … موجب آسایش و راحتی خریداران گشته است. سینمای اریکه ملل قم با دو سالن به ظرفیت های 110 و 200 نفر یکی از محبوب ترین سینماهای شهر است.

سایر تصاویر مجموعه اریکه ملل قم را در ادامه مشاهده می کنید :

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید