sepehr 1

مجتمع سپهر شیراز

25583 ۱۳۹۵/۰۵/۱۶
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 13 امتیاز : 3.5]
آدرس

مجتمع سپهر شیراز واقع در خیابان عفیف آباد، دارای نمایی مدرن است که طراحان داخلی کشور آن را طراحی کرده ند. این نمای متفاوت باعث شده تا بنای سپهر منحصر به فرد شود و توجه عموم را به خود جلب کند. ساختمان مجتمع سپهر در سال 1390 بنا شد و در سال 1392 به بهرهبرداری رسید. این مجموعه دارای 10 طبقه می باشد که پارکینگ مجموعه در طبقات وجود دارد و شامل 74 واحد پارکینگ و 30 واحد انباری می شود.

مشخصات اولیه مرکز خرید

sepehr 3

مجتمع تجاری سپهر شیراز در زمینی به مساحت 1200 متر مربع و با زیر بنایی حدود 8500 متر مربع طراحی و اجرا شده است. این مجموعه دارای دو بخش اداری و تجاری می باشد که در قسمت تجاری آن 51 واحد تجاری فعال وجود دارد. بخش اداری مجموعه که برای پشتیبانی و مدیریت طراحی شده است در 16 واحد قرار می گیرد. از ویژگی های مجموعه سپهر می توان به موارد زیر اشاره کرد :
چشم اندازی عالی و بی نظیر از باغ های ستارخان و باغ عفیف آباد، نحوه ی چیدمان کارآمد واحد های تجاری، نمای پارامتریک و مدرن که از کامپوزیت و سنگ و فلز ترکیب شده است، نورپردازی زیبا در شب و …

بخش فروش

sepehr 4

مرکز خرید سپهر شیراز در بخش تجاری خود واحد های فروش متفاوتی دارد که در زمینه پوشاک، کیف و کفش، ساعت و عینک، عطر و ادکلن، شال و روسری، محصولات آرایشی و بهداشتی، محصولات ورزشی، زیورآلات و بدلیجات، تجهیزات موبایل و لوازم جانبی و … فعالیت می کنند. این واحد ها دارای برند های تجاری معتبر و معروف می باشند. در واحد های اداری آن می توان دفترهای فنی، دفاتر تبلیغاتی و بازرگانی را مشاهده کرد.

بخش خدماتی و رفاهی

sepehr 2

پاساژ سپهر شیراز در بخش خدماتی و رفاهی خود، خدماتی را برای خریداران، مشتریان و گردشگران تعبیه کرده است که شامل موارد زیر می شود :

  • سیستم سازه مجموعه، اسکلت فلز و قاب خمشی است
  • استفاده از سیستم های هوشمند در کل ساختمان
  • سیستم مطبوع تهویه
  • سیستم گرمایش و سرمایش بروز
  • سیستم اعلام و اطفای حریق
  • دارای آسانسور نفربر و پله برقی

آدرس مجتمع سپهر شیراز : خیابان عفیف آباد، پاساژ سپهر

شماره تماس این مجموعه : 2 الی 36484403-071

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید