mark

مرکز خرید مارک آنتالیا ترکیه

12584 2016/09/11
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 2 امتیاز : 5]

اغلب گردشگرانی که به آنتالیا سفر می کنند متوجه می شوند که لباس هایی با کیفیت خوب و با قیمت مناسب در این شهر یافت می شود. در مرکز شهر و جایی که گردشگران حتما به واسطه بافت قدیمی اش به آنجا می روند بنایی با معماری مدرن را می بینند که در میانه شهر می درخشد.

مارک آنتالیا یک مرکز خرید بزرگ است که در سال ۲۰۱۳ و بر اساس نیازهای گردشگران طراحی و ساخته شده است. شاید در نظر اول این مرکز خرید اجناسی گران قیمت را ارائه می کند اما در واقع چنین نیست که فقط اجناس مارک و گران قیمت داشته باشد.

mark---

در مرکز خرید مارک آنتالیا بیش از ۲۰۰ فروشگاه کوچک و بزرگ برپا گردیده که همه نوع کالایی را با قیمت های مختلف عرضه می نمایند.

در فروشگاه های لباس از ۵ لیر تا ۳۰۰ لیر لباس با مارک های معروف و کمتر شناخته شده وجود دارد اما بی شک کالای تقلبی و بی کیفیت در آن یافت نمی شود.

برای احترام به مراجعین مکانی آماده شده است که کودکان در کمال آرامش و امنیت در آن با شن و اسباب بازی سرگرم شوند. چندین رستوران بزرگ و کوچک هم در طبقه فوقانی مهیاست که بهترین سرآشپزها در آن به طبخ انواع غذا مشغول هستند.

mark kids

در فروشگاه های بزرگی انواع لپ تاپ و کامپیوتر و گوشی های موبایل و لوازم خانگی و انواع سوغاتی ها به فروش می رسد.

mark--

مشهورترین مارک ها مثل مانگو،کتون، ماوی، الف ناین وست و … در این مرکز خرید، کالا و محصولات خود را برای هر سلیقه ای عرضه می نمایند.

mark-

از نظر تبدیل ارز نیز نباید نگران بود، صرافی های مارک آنتالیا انواع مبادلات ارزی را انجام می دهند.

پارکینگ بزرگ  مرکز خرید مارک ترکیه با ظرفیت سه هزار اتومبیل در طبقه زیرین پذیرای مراجعین می باشد. لازم به ذکر است که این مرکز خرید با مساحتی بالغ بر 51 هزار متر مربع در مرکز شهر آنتالیا می درخشد و برای گردشگران وارده به این شهر خاطره ای خوش به ارمغان می آورد. زیرا پاساژ مارک آنتالیا ترکیه از پرطرفدارترین مراکز خرید آنتالیا ترکیه می باشد.

ایرج مرادی

در ذیل دیگر عکس های مرکز خرید مارک آنتالیا ترکیه را می بینید که توسط استاد مرادی عزیز به صورت اختصاصی برای سایت نشاط آوران تهیه شده است:

 

mark---------

mark-------------

mark------------

mark----

mark----------

mark-----

mark------

mark-------

mark--------

mark-----------

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید

نظرات و دلنوشته های ثبت شده ...
  • حسین

    بسیار دیدنی و جالب ، ممنون از اطلاعاتتون