مجتمع تجاری نگین شیراز

42051 2018/03/12
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 11 امتیاز : 3.9]
آدرس

مجتمع تجاری نگین فارس شیراز یکی از مراکز خرید شیراز می باشد که در یکی از پر جمعیت ترین مناطق شهر شیراز، در امتداد بلوار فرهنگ و روبروی بیمارستان بعثت،بعنوان بزرگترین مجتمع تجاری و تفریحی، در مجاورت مرکز ورزشی تفریحی نیک استان فارس احداث شده است. این مجتمع با هدف بهبود وضعیت خرید و فروش و سهولت دستیابی به اجناس برای مردم بومی، هم چنین فراهم آوردن وضعیت رفاهی و تفریحی مناسب برای مشتریان، در این منطقه پر جمعیت بنا شده است.

مشخصات کلی

مجتمع نگین فارس شیراز در زمینی به مساحت 7000 متر مربع با زیربنایی حدود 94000 متر مربع در شیراز به بهره برداری رسید. این مجتمع بزرگ دارای 3 طبقه واحد تجاری است که در این 3 طبقه 230 واحد تجاری وجود دارد.

بخش تجاری

مجتمع نگین شیراز در 3 طبقه واحد تجاری خود انواع بورس کالا را می باشد از جمله کیف، کفش، انواع برند پوشاک، و تمامی نیاز های مردم بومی و غیر بومی در این منطقه پر جمعیت را برطرف میکند.

بخش تفریحی و خدماتی

مرکز خرید نگین شیراز پارکینگی با ظرفیت 1000 خودرو دارد. این مجتمع تفریحی بزرگ، جهت رفاه مراجعان و گردشگران، امکانات تفریحی از قبیل : شهر بازی و اسنوکر می باشد. مجتمع نگین شیراز رستوران، فست فود، کافی شاپ نیز دارد، تا نیاز های غذایی مراجعان را در کنار خرید های طولانی آن ها برطرف ساخته و بعنوان یک مجتمع کامل و قدرتمند توجه تمامی افرادی را که در جست و جوی مکانی تجهیز برای خرید هستند را فراهم میکند. با طبقات متعددی که در این مجتمع وجود دارد قطعا آسانسور و پله برقی باید باشد تا مشتریان به راحتی بین طبقات این مرکز جابه جا شوند و خریدی آسان داشته باشند. این مجتمع هم چنین دستگاه های حرارتی و برودتی مجهزی دارد تا درجه حرارت این مرکز را در دمای مناسبی نگاه دارد. سیستم اعلان و اطفاء حریق،سیستم اینترنت و تلفن، سیستم برق اضطراری و سیستم صوتی مرکزی، از دیگر امکانات مجتمع نگین شیراز می باشد.

آدرس : فارس، شیراز، معالی آباد، نبش خیابان فرشته

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید